Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(VIDEO) “Ferrari” twarzą w twarz z Bombą przed High League 4!

Fot. YouTube
Opublikowane 13 września 2022, 09:28
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już ostatnie dni dzielą nas od gali High League 4, podczas której odbędzie się wiele emocjonujących pojedynków. W klatce m.in. zostanie wyjaśniony głośny konflikt.

Federacja przygotowała emocjonującą kartę walk. W akcji zobaczymy m.in. Konrada Karwata, który zmierzy się z Radosławem Słodkiewiczem. Dojdzie także do starcia o pas niskorosłych czy pojedynku pomiędzy Arturem Szpilką i Denisem Załęckim.

Duża część kibiców czeka jednak na walkę Amadeusza “Roślika” Ferrariego z Pawłem “Scarfacem” Bombą. To właśnie pomiędzy tymi freak fighterami jest najwięcej złej krwi.

-> OGLĄDAJ GALĘ HIGH LEAGUE 4

Face-to-face przed High League 4

Wczoraj zawodnicy wzięli udział w Rundkach, podczas których padło wiele mocnych słów. Poruszony został m.in. temat zdjęcia “Ferrariego” z Khamzatem Chimaevem, a do studia zadzwonili trener Mirosław Okniński, “Zusje” oraz Adrian Polański.

Freak fighterzy mieli także okazję po raz pierwszy stanąć twarzą w twarz. Można było odczuć ogromne emocje, jakie towarzyszyły zawodnikom. Darzą się oni prawdziwą nienawiścią i padła nawet propozycja zmiany formuły, aby doszło do pojedynku bez żadnych zasad.

Więcej szczegółów w tej sprawie poznamy zapewne na konferencji. Być może federacja zgodzi się na zmianę reguł. Jeden i drugi zawodnik oświadczył bowiem, że chciałby skakać swojemu przeciwnikowi po głowie. W walce MMA jest jednak to niedozwolone.

Poniżej zobaczysz jak wyglądało spotkanie twarzą w twarz Amadeusza “Ferrariego” z Pawłem Bombą:

Kursy bukmacherskie na walkę Bomba vs. “Ferrari”

Galę HIGH League 4 i walką Paweł Bomba vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO