Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(ZDJĘCIE) “Żurom” komentuje konflikt pomiędzy Zbigniewem Stonogą i FAME MMA. “To roz*ebus, WSPÓŁCZUJĘ włodarzom federacji”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 14 września 2022, 15:13
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Zbigniew Stonoga będący od pewnego czasu w konflikcie z Jackiem Murańskim, postanowił pójść na wojnę także z federacją FAME MMA. Dzięki jego działaniom na terenie Polski zablokowano nagranie z II konferencji przed galą nr 15. Sam zapowiedział także, że podejmie kroki prawne wobec organizacji. Sprawę postanowił skomentować Andrzej “Żurom” Żuromski, który nie przebiera w słowach.

Stonoga niebędący fanem aktualnej władzy w Polsce popadł konflikt z Jackiem Murańskim po tym, jak ten określił jego osobę mianem “oszusta”, który poprzez zbiórki wyłudza pieniądze od innych osób. “Muran” , który jest zwolennikiem aktualnego obozu politycznego, nie pała sympatią do takich osób jak właśnie Stonoga.

Apogeum miało miejsce podczas II konferencji przed FAME 15. Murański w kontekście przedsiębiorcy i działacza społecznego używał nie tylko określeń “oszust”, ale także “hochsztapler” i jawnie sugerował, że organizuje on “lipne licytacje”, z których dochód nie trafia do ludzi potrzebujących.

“To jest zwykły kapuś i tyle”

Po zablokowaniu materiału z konferencji FAME, a także po opublikowaniu oświadczenia federacji o tym, że nie rozumie ona, dlaczego Zbigniew Stonoga uwziął się także na nich, przedsiębiorca zapowiedział, że wystąpi na drogę prawną nie tylko wobec Jacka Murańskiego, ale także całej organizacji, dla której walczy.

Te słowa mocno nie spodobały się raperowi, producentowi muzycznemu i zawodnikowi MMA-VIP, Andrzejowi “Żuromowi” Żuromskiemu. Twórca ruchu społecznego “Stop Pomówieniom” nazywa Stonogę “roz*ebusem”, a także apeluje do “Cypisa” , aby zaprzestał z nim współpracy.

– Stary Murański vs. Kapuś Stonoga, czyli ruszyła wielka afera z organizacją FAME MMA w tle. Jak Wam przez ostatnie lata mówiłem, na temat tego Pana, to ile tu było zwolenników że jest on w porządku, bym się od niego odczepił i papiery jego zeznań, które publikowałem są nieprawdziwe. Otóż to jest zwykły kapuś i tyle. Napisał ostatnio pismo do Komendanta Głównego Policji, by zajął się jego sprawą i federacją FAME MMA.

Cały komentarz “Żuroma” prezentujemy poniżej. Jest od dostępny także pod TYM linkiem.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO