Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Gorąco pomiędzy “Mini Majkiem” i Salimem. Obaj RZUCILI SIĘ na siebie!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 15 września 2022, 12:38
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

W sobotę 17 września podczas gali High League 4 dojdzie do dwóch pojedynków o pasy. O mistrzostwo kobiet w kategorii muszej zmierzy się Natalia Karczmarczyk i Lexy Chaplin. O tytuł najlepszego zawodnika niskorosłego zawalczy Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski oraz Francuz, Salim Chiboub. Obaj dosyć niespodziewanie rzucili się na siebie podczas “face to face”.

-> High League 4 obejrzysz TUTAJ!

Mini Majk” po zakończeniu projektu “Ekipa” poszukuje nowych wyzwań w swoim życiu. Jeszcze jakiś czas temu przyznawał, że jest wypalony kręceniem filmów na YouTube. Kilka dni temu postanowił powrócić dodając nowy materiał, lecz nie zebrał on najlepszych recenzji.

Widząc ostatnie internetowe niepowodzenia, Krzyżanowski wymyślił otworzenie budki z hot dogami. W świecie krakowskich food trucków być może niedługo pojawi się “Majk & Dog”, bo właśnie tak ma nazywać się jego punkt.

Majk i Salim rzucili się na siebie

Mini Majk” widzi siebie także w świecie freak fightów. Do tej pory stoczył dwa pojedynki. W październiku 2019 podczas FAME 5 został on zdominowany przez dużo wyższego Marka “Kruszwila” Kruszela. Do oktagonu powrócił dopiero po 2,5 roku. Wówczas na HL2 zmierzył się z niskorosłym Maciejem “Big Jackiem” Jaremą. Oponent o porównywalnych warunkach fizycznych nie stanowił dla niego wielkiej przeszkody i pewnie pokonał go na punkty.

Salim Chiboub będzie jednak o wiele cięższym rywalem. Choć będzie to jego debiut w formule MMA, to ma on na swoim koncie tytuł mistrza świata K1 w kategorii osób niskorosłych. Doskonale wiedzą o tym bukmacherzy, którzy we w Francuzie upatrują faworyta tego starcia.

Podczas pierwszej konferencji przed galą High League 4 obaj zawodnicy zwracali się do sobie z szacunkiem i nie szukali dymów. Sytuacja zmieniła się na kilka dni przed pojedynkiem. Najwyraźniej emocje udzielają się zarówno “Mini Majkowi” i Salimowi, którzy zaczęli się wzajemnie podgryzać i “poddymiać”. Podczas “face to face” obaj niespodziewanie rzucili się na siebie.

-> Wykup High League 4 PPV!

Podczas drugiego podejścia do spotkania twarzą w twarz obaj wytrzymali napięcie i nie doszło do rękoczynów. Krzyżanowski w wywiadzie po konferencji twierdził, że Chiboub jest “niehonorowy”, bo nie przywiózł ze sobą pasa, który dodatkowo miał znaleźć się w puli obok tytułu najlepszego zawodnika niskorosłego High League.

Wywiad z “Mini Majkiem” po II konferencji przed High League 4 znajdziecie tutaj:

-> Nie przegap premiery książki o legendarnym chuliganie!

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO