Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Paweł Bomba zapowiada masakrę w klatce! “Zarysuje mu tę maskę!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 15 września 2022, 10:54
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już za dwa dni na High League 4 PPV dojdzie do potyczki pomiędzy Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem i Pawłem “Scarfacem” Bombą. Panowie szczerze się nienawidzą, a ich walka odbędzie się na brutalnych zasadach!

-> Wykup High League 4 PPV!

Pojedynek “Ferrari” vs. Bomba pełen jest złej krwi. Freak fighterzy od kilku miesięcy toczą ze sobą konflikt i za każdym razem, gdy pojawiają się obok siebie atmosfera gęstnieje. Ochrona musi stać na baczności, gdyż zawodnicy z chęcią rzucą się sobie do gardeł.

Podczas programu “Rundki” potwierdzone zostały brutalne zasady w ich walce. “Ferrari” i “Scarface” otrzymają po 20 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny, a w klatce do gry wchodzą soccer kicki, uderzenia łokciami, czy kopnięcia na leżącym przeciwniku.

Jeszcze przed panelem z udziałem Roślika i Bomby doszło do nieprzyjemnego incydentu. Amadeusz postanowił zaatakować jedną z osób na zapleczu. Był nią “Sadek”, który akurat udzielał wywiadu Monice Laskowskiej.

-> Wykup High League 4 PPV!

Paweł Bomba cieszy się na brutalne zasady!

Paweł Bomba nie potrafi ukryć radości po zmianie zasad w walce z “Ferrarim” na High League 4. Jak powiedział w wywiadzie dla Fansportu TV wszystko to stało się na jego prośbę.

Mordeczko, przecież ja tą zmianę wymyśliłem! Jak mam się nie cieszyć? Ja nie jestem niezdecydowaną małolatką. Ja wiem czego chcę – jego.

“Scarface” uważa, że rywal cieszy się na dopuszczenie brutalnych technik z czystej nieświadomości. Bomba zdradził też, że trenuje pełne MMA i na pewno skorzysta z łokci w walce.

Bo jest nieświadomy, biedny…

– Dobrze się w takiej walce czuję. Poza tym łokcie i kolana w parterze jest to coś, co robię i dobrze mi z tym! Fajnie będzie, stary łokcie tną. Może już nie tylko ja będę “Scarface”, tylko on też. Zarysuje mu tę maskę!

Zobacz wywiady po konferencji High League 4:

-> Nie przegap premiery książki o legendarnym chuliganie!

Typy i kursy bukmacherskie na walkę „Ferrari” vs. Bomba

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Wypożyczony z Fame MMA „Ferrari” jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Pomimo tego, że nie ukrywa on imprezowego stylu życia, zdecydowanie przemawia za nim doświadczenie. Paweł Bomba poległ w debiucie, gdzie nie miał szans pokazać swoich umiejętności – „Tarzan” skończył go w zaledwie kilkanaście sekund.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO