Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Błachowicz typuje walkę Szpilki z Denisem: “Fajnie było poczuć jego siłę na głowie. Może spokojnie zrobić 5 rund po 5 minut”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 16 września 2022, 08:49
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już jutro odbędzie się wyczekiwana gala High League 4. Do klatki powróci Artur Szpilka, który zmierzy się z Denisem Załęckim. Wciąż jednak nie wiadomo, na jakich zasadach zawalczą.

Początkowo pojedynek miał odbyć się w formule MMA. W trakcie ostatniej konferencji doszło jednak do wymiany zdań i obaj zawodnicy zgodzili się na znacznie brutalniejsze zasady Pride, w których dozwolone są między innymi soccer kicki oraz stompy. Ostateczną decyzję poznamy już na dzisiejszej ceremonii ważenia.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Jan Błachowicz o Arturze Szpilce

Do swoich pojedynków Szpilka przygotowuje się w WCA. W tym samym klubie trenuje również były mistrz UFC Jan Błachowicz. Fighter nie raz korzystał z pomocy Artura. W ostatnim wywiadzie “To Jest Boks’ został zapytany o nadchodzącą walkę “Szpili“.

“Cieszyński Książę” przyznał, że jest pod wrażeniem tego, jaką przemianę przeszedł Szpilka, który odzyskał radość z treningów. Wytypował również sobotnią walkę i przyznał, że wierzy, iż były pięściarz odniesie zwycięstwo przez decyzję sędziów.

– Podoba mi się to, jak wróciła radość z trenowania. Pamiętam go po przegranych walkach, to był po prostu smutny Artur. Teraz widać tę energię, trenuje, daje z siebie wszystko, fajnie to wygląda. Zdrowia ma na dużo więcej niż 3×3 minuty. Może spokojnie 5×5 zrobić. Głęboko wierzę w to, że będzie czasówa dla Artura.

Błachowicz jednocześnie podkreślił, że Szpilka jest bardzo mocny boksersko i jeszcze nie raz będzie korzystał z jego pomocy przy okazji kolejnych pojedynków w oktagonie:

– Artur mi pomagał nie raz w aspekcie bokserskim, kilka ładnych rundek zrobiliśmy, także fajnie było poczuć siłę Artura na głowie. Nie raz do walki mi pomagał, na pewno jeszcze nie raz będę go prosił o pomoc w tym aspekcie. W boksie jest naprawdę bardzo mocny.

Sprawdź wywiady z zawodnikami High League:

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO