Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

Kolejna odklejka “Bonusa BGC”. Tym razem twierdzi, że jest synem ZNANEGO gangstera

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 16 września 2022, 10:46
przez Maciek Ściłba
0
0
7 komentarzy

Nie tak dawno pisaliśmy o zawirowaniach w życiu Piotra Witczaka. Słynny “Bonus BGC” przechodzi przez bardzo ciężki okres. Po kilku tygodniach ciszy ponownie ujawniła się choroba “Łazarskiego Gladiatora”. Widać to po jego ostatniej publikacji na InstaStories.

Bonus BGC” po raz ostatni pokazał się w oktagonie w marcu 2022 podczas gali MMA-VIP 4. Bardzo szybko poległ on z debiutującym Damianem Naganą, znanym z występów w programie “Gogglebox. Przed telewizorem”. Zawodnik z poznańskiego Łazarza był wyraźnie przybity kolejną porażką, lecz dawał sygnały, że niedługo będzie chciał ponownie wrócić do MMA.

Zanim to się stało, w lipcu u Piotra uwidocznił się kolejny nawrót choroby. Dokładniej pisaliśmy o tym TUTAJ. Teraz ponownie pojawiło się niepokojące stories, które może sugerować, że “Bonus BGC” pilnie potrzebuje pomocy i wyciagnięcia do niego ręki.

“Dowiedziałem się, że jestem synem Słowika”

Piotr Witczak tym razem atakuje federację High League oraz zawodnika organizacji Punchdown, Dawida “Zalesia” Zalewskiego. Oskarża ich m.in o gwałty, wymuszenia oraz inne krzywdy zadane jego rodzinie.

Jeszcze dziwniejsza jest druga część, w której “Bonus BGC” sugeruje, że po jego ostatniej walce na gali MMA-VIP 4 przeprowadzono badania DNA i ustalono, kto faktycznie jest jego ojcem. Twierdzi on, że jest nim Andrzej Zieliński ps. “Słowik”, jeden z byłych szefów pruszkowskiej mafii. Właśnie przed tym wydarzeniem wybuchł niemały skandal, kiedy to włodarze federacji ogłosili “Słowika” bossem i jego wizerunkiem chcieli promować nadchodzącą galę.

Źródło: Instagram

Dostrzegamy, co mogło być przyczyną nawrotu choroby “Bonusa BGC“. Kolejne porażki w oktagonie, śmierć przyjaciela Artura “Walusia” Walczaka, rozstanie z wieloletnią partnerka. Taki ciąg zdarzeń przyczynił się do tego, że obecnie widzimy taki smutny obraz Piotra w mediach społecznościowych.

Wierzmy jednak, że “Łazarski Gladiator” znajdzie potrzebną pomoc i wróci do bardzo dobrej formy mentalnej. Na ten moment jego publikacje są wyłącznie źródłem zmartwień jego wiernych fanów.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO