Poniedziałek, 4 Marca, 2024

HIGH League 4 – transmisja PPV za darmo. Gdzie obejrzeć galę HIGH League 4 na żywo za darmo? Darmowy stream online!

HIGH League 4 - transmisja PPV za darmo. Gdzie obejrzeć galę HIGH League 4 na żywo za darmo
fot. HIGH League
Opublikowane 17 września 2022, 18:48
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

HIGH League 4 za darmo. Już dziś o 19:00 rozpocznie się studio przed kolejnym wielkim wydarzeniem, jakim niewątpliwie jest HIGH League 4 PPV. W karcie walk nie brakuje wielkich nazwisk, jak Artur Szpilka, czy Denis Załęcki, a w walce wieczoru „Natsu” spotka się z Lexy Chaplin o tytuł mistrzyni wagi muszej! Gdzie oglądać transmisję HIGH League 4 za darmo? Karta walk, cena PPV HIGH League 4.

High League 4 PPV – Cena, ile kosztuje? Gdzie i jak kupić High League 4 PPV? Transmisja na żywo, stream online. Karta walka High League 4 PPV.

Gala High League 4 rozpocznie się już dziś, czyli w sobotę 17 września o godzinie 20:00. Show federacji, której włodarzem jest Malik Montana to aż 9 walk ekscytujących walk! Wszyscy fani zastanawiają się – gdzie oglądać HIGH League 4 stream za darmo?

HIGH League 4 PPV – transmisja PPV. Cena, ile kosztuje, gdzie kupić dostęp?

Przede wszystkim należy wspomnieć, że wydarzenie w całości transmitowane będzie wyłącznie przez transmisję PPV. Aby wykupić płatny dostęp należy posiadać konto użytkownika, które założyć można klikając TUTAJ. Następnie można przejść do wyboru wersji HIGH League 4 PPV, których są dwie. Czym się różnią? Szczegóły poniżej.

HIGH League 4 BASIC PPV – wersja podstawowa

  • Transmisja na żywo w jakości 720p
  • Dostęp do zapisu wideo na 24 godziny
  • Cena: od 34,99 zł

HIGH League 4 PPV Premium

  • Stream LIVE w jakości 1080p
  • Dostęp do zapisu wideo z HIGH League 4 na 7 dni
  • Dostęp do transmisji na żywo z Hejt Roomu
  • Cena: od 39,99 zł

Czy można obejrzeć HIGH League 4 bez opłat? Niestety, ale wydarzenie nie będzie dostępne w całości za darmo. Federacja jednak udostępniła pierwszą walkę i ceremonię otwarcia za FREE!

-> Oglądaj HIGH League 4 w PPV!

HIGH League 4: transmisja za darmo!

Kto walczy na HIGH League 4? Karta walk wydarzenia pełna jest emocjonujących zestawień. Nie brak w niej pojedynku typowo sportowego: Artur Szpilka vs. Denis Załęcki. Obaj zawodnicy mają czym uderzyć, co pokazali już w swoich debiutanckich starciach. W tej walce nie zabraknie potężnych grzmotów!

Wiele emocji będzie w brutalnym pojedynku No Rules! Wystąpią tam skonfliktowani freak fighterzy: Amadeusz „Ferrari” Roślik i Paweł „Scarface” Bomba. Po wielu konfrontacjach na konferencjach prasowych fani nie mogą się doczekać tej krwawej bitki!

Poniżej stream LIVE z pierwszej walki i ceremonii otwarcia High League 4 ZA DARMO. Aby oglądać galę w całości należy wykupić PPV. Można to zrobić TUTAJ!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO