Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Intensywny face to face Artura Szpilki i Denisa Załęckiego! “Poczekam aż cię wyniosą”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 17 września 2022, 09:07
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już dziś wielkie emocje czekają wszystkich kibiców freak fightów! O godzinie 20:00 startuje High League 4, gdzie nie zabraknie emocjonujących pojedynków, a w tym tego najbardziej elektryzującego – Artur Szpilka vs. Denis Załęcki.

-> High League 4 obejrzysz TUTAJ!

Bohaterowie jednej z walk zamykających show niespecjalnie chcieli się ze sobą zmierzyć. Załęcki i Szpilka znają się prywatnie i włodarze High League musieli się bardzo postarać, by doprowadzić do tego starcia. Ostatecznie, jak się okazało jednemu i drugiemu powiedziano, że… przeciwnik się zgodził. To przynajmniej zdradzili „Bad Boy” i „Szpila” na pierwszej konferencji prasowej.

Na ostatniej zaś atmosfera mocno zgęstniała. Torunianin ze względu na kontuzję i brane z jej powodu środki wspomagające chciał do oktagonu wyjść jako drugi, by móc od razu zaatakować. Były pięściarz nie miał jednak zamiaru się zgodzić i Załęcki będzie musiał zaczekać na Szpilkę w klatce.

Intensywne face to face na ważeniu!

Na oficjalnej ceremonii ważenia okazało się, że Szpilka jest blisko 3 kilogramy cięższy od Denisa. Torunianin po raz pierwszy w High League wyjdzie do walki jako “ten lżejszy”. Dodatkowo Załęcki nie mierzył się jeszcze z zawodnikiem na takim poziomie.

Powietrze zgęstniało, gdy panowie spotkali się po raz ostatni twarzą w twarz. Szpilka nie miał nic do powiedzenia rywalowi, jednak postanowił jeszcze wbić szpilkę Torunianinowi:

Ja tam nic nie muszę mówić. Wszystko już zostało powiedziane. Wychodzisz pierwszy.

– A ty ostatni z klatki wyjdziesz – odpowiedział Denis Załęcki.

– Pewnie tak, pewnie tak… Pewnie poczekam aż cię wyniosą.

-> High League 4 PPV kupisz TUTAJ!

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO