Niedziela, 14 Lipca, 2024

(VIDEO) “Josef Bratan” brutalnie nokautuje! Ciężkie KO w pierwszej rundzie!

Opublikowane 17 września 2022, 21:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami kolejna walka gali High League 4. Tym razem w pojedynku został wyjaśniony głośny konflikt pomiędzy raperami.

Po raz pierwszy w klatce zobaczyliśmy Krystiana Maciaszczyka znanego jako “Macias” z ekipy “White Widow”. Występ w High League był dla niego całkowitym debiutem w sportach walki, jednak w oczach dużej części kibiców oraz bukmacherów to właśnie on był faworytem.

Jego rywalem był Jose Simao, czyli popularny “Josef Bratan”, który w swoim debiucie pokonał TikTokera “Cesarza Narcyza”. Wszyscy spodziewali się szybkiego zwycięstwa rapera, jednak ten odniósł zwycięstwo dopiero po pełnym dystansie i decyzji sędziów.

Pomiędzy “Josefem Bratanem” i “Maciasem” było bardzo dużo złej krwi. Członek ekipy “WW” jest skonfliktowany także z bratem rywala. “Alberto” podczas ostatniej konferencji wbiegł na scenę i chciał zaatakować Maciaszczyka, jednak został zatrzymany przez ochronę.

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 4 NA ŻYWO!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Happy-35-1.png

RELACJA

Runda 1:

Od początku zaczął Macias, ale szybko obaj poszli na kilka mocnych wymian. Macias szedł do przodu, ale nadziewał się na kontry rywala. W pewnym momencie Josef trafił piekielnym podbródkiem nokautując Krystiana. Jednak po tym Bratan dobił rywala w parterze co jest niedozwolone w tej formule, ale nie wyciągnięto wobec niego żadnych konsekwencji.

Jose „Josef Bratan” Simao pokonał przez KO w 1. rundzie Krystiana „Maciasa” Maciaszczyka

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO