Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Słodkiewicz bez szans! Karwat dominuje i błyskawicznie kończy walkę na High League 4!

Opublikowane 17 września 2022, 20:22
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pierwsza walka otwierająca galę High League 4, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków, w tym starcia Szpilka vs Załęcki czy “Ferrari” vs Bomba.

W pierwszym starciu do klatki po raz kolejny wszedł Konrad Karwat, czyli były strongman i Youtuber znany z kanału „Strong Ekipa”, który w MMA zadebiutował na gali High League 2 w lutym w Krakowie. Pokonał wtedy przez TKO w drugiej rundzie Mateusza „Tarzana” Leśniaka, który na pojedynek zgodził się na dzień przed galą.

Jego rywalem był Radosław Słodkiewicz – popularny kulturysta, który dwukrotnie próbował swoich sił w MMA. W 2019 roku zadebiutował na gali Free Fight Federation 1, gdzie przegrał przed czasem pojedynek z bratem legendarnego strongmana Krystianem Pudzianowskim. Drugą walkę stoczył z Akopem Szostakiem podczas gali EFM Show 1, przegrywając w trzeciej rundzie ponownie przez TKO.

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 4 NA ŻYWO!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Happy-35-1.png

RELACJA

Runda 1:

Od początku presję zaczął wywierać presję, ale sytuacja się obróciła po niskim kopnięciu Karwata. Po jedne z akcji Radka Karwat złapał klamrę i obalił swojego rywala. W pozycji bocznej złapał krucyfiks i zasypał rywala kanonadą ciosów co zmusiło sędziego do przerwania tego starcia.

Konrad Karwat pokonał przez TKO w 1. rundzie Radosława Słodkiewicza

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO