poniedziałek, 3 października, 2022
Strona głównaHigh LeagueDenis Załęcki wyjaśnia Tomasza Oświecińskiego: "Nie będę z taką ku*wą wychodził do...

Denis Załęcki wyjaśnia Tomasza Oświecińskiego: „Nie będę z taką ku*wą wychodził do klatki. Zwykła pa*a, jedyne co mogę zrobić, to…”

W minioną sobotę odbyła się gala High League 4, podczas której ponownie klatce zobaczyliśmy Denisa Załęckiego. Niestety jego kontuzja okazała się zbyt poważna.

„Bad Boy” stanął do walki z Arturem Szpilką i dobrze rozpoczął pojedynek, trafiając kilka mocnych ciosów na odsłoniętą głowę rywala. W pewnym momencie postanowił jednak zaatakować obrotowym backfistem, podczas którego odezwała się kontuzja.

Załęcki, który na początku przygotowań zerwał więzadła, po tamtym ciosie padła na matę, a sędzia musiał przerwać walkę, która niestety nie wyszła nawet poza pierwszą rundę.

Denis Załęcki wyjaśnia Tomasza Oświecińskiego

Po walce w wywiadzie dla illegal TV dziennikarz zasugerował, że chciałby zobaczyć w przyszłości starcie Denisa z Tomaszem Oświecińskim. W przeszłości należał on do gangu i aby uniknąć dłuższego wyroku, poszedł na współpracę z organami ścigania oraz zeznawał przeciwko kolegom z grupy przestępczej.

Na jego temat w ostrych słowach wypowiedziało się wielu zawodników, w tym m.in. Artur Szpilka, Michał Materla, Marcin Różalski, Daniel Omielańczuk, a teraz do tego grona dołączył Denis Załęcki, który tak odpowiedział dziennikarzowi:

– Nie będę z taką kurwą wychodził. To jest zwykły konfident, zwykła pała. Tyle. Nie wiem, czy to jest wbrew kodeksowi, skoro chłopacy wychodzą się bić z psami. Nie będę wychodził z taką pałą do klatki. Mogę wziąć pałę i mu nogi połamać. To jest jedyna rzecz, którą mogę zrobić.

Sprawdź wywiady z zawodnikami High League:

YouTube video
YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Źródło: screenshot YouTube

Conor McGregor grozi Michaelowi Bispingowi! „Przyjdę pod twoje drzwi”

0
W Internecie ponownie doszło do spięcia pomiędzy byłymi mistrzami UFC. Conor McGregor wysłał Michaelowi Bispingowi... wiadomość z groźbami!