Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Denis Załęcki wyjaśnia Tomasza Oświecińskiego: “Nie będę z taką ku*wą wychodził do klatki. Zwykła pa*a, jedyne co mogę zrobić, to…”

Fot. YouTube
Opublikowane 19 września 2022, 09:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W minioną sobotę odbyła się gala High League 4, podczas której ponownie klatce zobaczyliśmy Denisa Załęckiego. Niestety jego kontuzja okazała się zbyt poważna.

“Bad Boy” stanął do walki z Arturem Szpilką i dobrze rozpoczął pojedynek, trafiając kilka mocnych ciosów na odsłoniętą głowę rywala. W pewnym momencie postanowił jednak zaatakować obrotowym backfistem, podczas którego odezwała się kontuzja.

Załęcki, który na początku przygotowań zerwał więzadła, po tamtym ciosie padła na matę, a sędzia musiał przerwać walkę, która niestety nie wyszła nawet poza pierwszą rundę.

Denis Załęcki wyjaśnia Tomasza Oświecińskiego

Po walce w wywiadzie dla illegal TV dziennikarz zasugerował, że chciałby zobaczyć w przyszłości starcie Denisa z Tomaszem Oświecińskim. W przeszłości należał on do gangu i aby uniknąć dłuższego wyroku, poszedł na współpracę z organami ścigania oraz zeznawał przeciwko kolegom z grupy przestępczej.

Na jego temat w ostrych słowach wypowiedziało się wielu zawodników, w tym m.in. Artur Szpilka, Michał Materla, Marcin Różalski, Daniel Omielańczuk, a teraz do tego grona dołączył Denis Załęcki, który tak odpowiedział dziennikarzowi:

– Nie będę z taką kurwą wychodził. To jest zwykły konfident, zwykła pała. Tyle. Nie wiem, czy to jest wbrew kodeksowi, skoro chłopacy wychodzą się bić z psami. Nie będę wychodził z taką pałą do klatki. Mogę wziąć pałę i mu nogi połamać. To jest jedyna rzecz, którą mogę zrobić.

Sprawdź wywiady z zawodnikami High League:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO