wtorek, 27 września, 2022
Strona głównaHigh LeagueMarcin Najman ocenia walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki! Rewanż? "Byłoby to...

Marcin Najman ocenia walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki! Rewanż? „Byłoby to nawet…”

Marcin Najman postanowił ocenić kilka walk z minionej gali High League 4. Były pięściarz wypowiedział się między innymi o ewentualnym rewanżu Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką.

W tę sobotę odbyła się gala HIGH League 4, na której nie brakowało emocji. Sporo zadziało się w ostatnich dniach przed wydarzeniem, gdy nagle wybuchł konflikt pomiędzy Josefem Bratanem i jego bratem Alberto, a rywalem pierwszego z nich, „Maciasem” i ekipą White Widow. Złej krwi nie brakowało oczywiście między Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem i Pawłem Bombą, a atmosfera zgęstniała pomiędzy Denisem Załęckim i Arturem Szpilką.

Marcin Najman ocenia galę High League 4

O niektórych z tych walk wypowiedział się Marcin Najman, który na najbliższej gali WOTORE 5 spotka się z prezesem Fight Exclusive Night, Pawłem Jóźwiakiem. Były pięściarz i freak fighter nie był zdziwiony taktyką, którą przyjął „Bad Boy” i uważa, że gdyby nie kontuzja, to wynik mógłby być inny. „El Testosteron” podzielił się także przemyśleniami na temat rewanżu:

Jeśli chodzi o walkę Artura Szpilki z Denisem Załęckim, to Denis jak zapowiedział, tak zrobił. Ruszył ostro do ataku i Artur przyjął jego grę. Nie zachodził, tak jak mówiłem, co należałoby w jego przypadku zrobić, żeby to wygrać, tylko przyjął tą wymianę.

W pewnym sensie stanął i wynik byłby sprawą otwartą, gdyby nie ta kontuzja. A kontuzja była wyraźna, bo absolutnie stracił stabilizację Denis i było po walce. Kto wie, może dojdzie do jakiegoś rewanżu w tej kwestii, a myślę, że jest na tyle duże zainteresowanie tą walką, że byłoby to nawet wskazane.

Najman podsumował także pojedynek na szumnie zapowiadanych zasadach PRIDE, w którym „Ferrari” rozprawił się ze „Scarfacem”. W walce jednak fani nie zobaczyli zbyt wiele akcji, a Roślik, po nużącym początku z obu stron, rozprawił się z rywalem już pierwszą szarżą. Jak ujął to „El Testosteron”: Bomba dostał bombę i po zawodach!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Jakub Hryniewicz
Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze