Sobota, 22 Czerwca, 2024

Marcin Najman ocenia walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki! Rewanż? “Byłoby to nawet…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 19 września 2022, 09:03
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman postanowił ocenić kilka walk z minionej gali High League 4. Były pięściarz wypowiedział się między innymi o ewentualnym rewanżu Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką.

W tę sobotę odbyła się gala HIGH League 4, na której nie brakowało emocji. Sporo zadziało się w ostatnich dniach przed wydarzeniem, gdy nagle wybuchł konflikt pomiędzy Josefem Bratanem i jego bratem Alberto, a rywalem pierwszego z nich, “Maciasem” i ekipą White Widow. Złej krwi nie brakowało oczywiście między Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem i Pawłem Bombą, a atmosfera zgęstniała pomiędzy Denisem Załęckim i Arturem Szpilką.

Marcin Najman ocenia galę High League 4

O niektórych z tych walk wypowiedział się Marcin Najman, który na najbliższej gali WOTORE 5 spotka się z prezesem Fight Exclusive Night, Pawłem Jóźwiakiem. Były pięściarz i freak fighter nie był zdziwiony taktyką, którą przyjął “Bad Boy” i uważa, że gdyby nie kontuzja, to wynik mógłby być inny. “El Testosteron” podzielił się także przemyśleniami na temat rewanżu:

Jeśli chodzi o walkę Artura Szpilki z Denisem Załęckim, to Denis jak zapowiedział, tak zrobił. Ruszył ostro do ataku i Artur przyjął jego grę. Nie zachodził, tak jak mówiłem, co należałoby w jego przypadku zrobić, żeby to wygrać, tylko przyjął tą wymianę.

W pewnym sensie stanął i wynik byłby sprawą otwartą, gdyby nie ta kontuzja. A kontuzja była wyraźna, bo absolutnie stracił stabilizację Denis i było po walce. Kto wie, może dojdzie do jakiegoś rewanżu w tej kwestii, a myślę, że jest na tyle duże zainteresowanie tą walką, że byłoby to nawet wskazane.

Najman podsumował także pojedynek na szumnie zapowiadanych zasadach PRIDE, w którym “Ferrari” rozprawił się ze “Scarfacem”. W walce jednak fani nie zobaczyli zbyt wiele akcji, a Roślik, po nużącym początku z obu stron, rozprawił się z rywalem już pierwszą szarżą. Jak ujął to “El Testosteron”: Bomba dostał bombę i po zawodach!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO