Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Piotr Szeliga typuje walkę Alberto vs Tyburski: “Ten pojedynek skończy się szybko na korzyść… “

Fot. YouTube
Opublikowane 19 września 2022, 10:09
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Piotr Szeliga wytypował walkę, do której dojdzie na gali High League 5. W klatce zmierzą się ze sobą freak fighterzy, którzy byli mocno skonfliktowani.

W minioną sobotę po zakończonej czwartej edycji High League federacja ogłosiła, że już w grudniu zobaczymy starcie pomiędzy raperem Alberto Simao i Pawłem Tyburskim. Przez ostatnie miesiące było pomiędzy nimi bardzo dużo złej krwi.

“Tybori” już wcześniej chciał walczyć z Alberto, jednak ten na swój debiut w klatce wybrać Marcina Dubiela, którego pokonał dopiero po decyzji sędziów. Drugi pojedynek będzie znacznie większym wyzwaniem, gdyż Tyburski jest uznawany za jednego z najlepszych freak fighterów.

Zawodnicy stanęli ze sobą twarzą w twarz podczas High League 4, jednak tam nie było już widać tej złej krwi. Wcześniej chcieli umawiać się na solówki, a w klatce wymienili kilka zdań oraz przybili piątkę.

Szeliga typuje walkę Tyburski vs Alberto

Głos w sprawie pojedynku zabrał Piotr Szeliga, który sam jakiś czas temu zgłosił gotowość do walki z raperem. Alberto w odpowiedzi zaznaczył, że też jest zainteresowany, żeby w przyszłości zrobić taki pojedynek. Zapewne najpierw będzie chciał zdobyć trochę doświadczenia, zanim stanie do walki z “Szelim”.

Zawodnik FAME o nadchodzące starcie został zapytany przez kibiców na swoim Instagramie. Opublikował jedynie krótką odpowiedź, jednak nie pozostawił żadnych złudzeń i wskazał pewnego zwycięzcę:

– Wiecie co, nie mam nic do Alberto, Pawła lubię, ale ten pojedynek raczej skończy się szybko na korzyść Pawła Tyburskiego, haha, pozdrawiam.

Alberto ma na swoim koncie dopiero jedno zwycięstwo, natomiast Tyburski wygrał trzy z czterech walk. Pokonał Tańculę, Lupę oraz Soroko, którym nie dał większych szans i skończył ich przed czasem. “Aroy” został brutalnie rozbity i lekarz nie dopuścił go do trzeciej rundy, natomiast pozostali zawodnicy przegrali po nokaucie w pierwszej rundzie.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO