wtorek, 4 października, 2022
Strona głównaHigh LeagueZawodnik High League po ciężkim nokaucie UCIEKŁ ze szpitala! "Myślę, że nic...

Zawodnik High League po ciężkim nokaucie UCIEKŁ ze szpitala! „Myślę, że nic mi nie jest”

W jednym z najciekawszych pojedynków gali High League 4 faworyzowany Krystian „Macias” Maciaszczyk poległ w formule K1 przez nokaut z Josefem Bratanem. Reprezentant labelu „White Widow” trafił po gali na rutynowe badania, lecz postanowił opuścić szpital, zanim się one zakończyły.

W minioną sobotę podczas wydarzenia organizowanego w gliwickiej Arenie zaledwie dwa starcia rozstrzygnęły się po przewalczeniu pełnego dystansu. Siedem pozostałych pojedynków kończyło się przed czasem, najczęściej po decyzji sędziego ringowego.

Jednym z tych, który szybko musiał uznać wyższość swojego rywala był wcześniej wspomniany „Macias” . Zarówno jego postawa, jak i Josefa Bratna od początku mocno sugerowała, że nokaut wisi w powietrzu. Obaj zawodnicy wyglądali, jakby chcieli urwać sobie nawzajem głowę. Ostatecznie Polak o angolskich korzeniach trafił swojego rywala czystym ciosem podbródkowym i po zaledwie 40 sekundach walki mógł celebrować zwycięstwo.

„Nie chce mi się czekać na wyniki tomografu”

Macias” po potężnym nokaucie trafił do szpitala na rutynowe badania. Media jednak doniosły, że bardzo szybko postanowił go opuścić. Reprezentant „White Widow” tłumaczył powody swojej decyzji dla kanału „Świat Gwiazd”.

– Nie chce mi się czekać dwie godziny na wyniki tomografu, bo uważałem, że nic mi nie jest, a jeżeli coś mi jest, to trudno. Oczywiście przejmuję się swoim zdrowiem, ale raczej wszystko jest ok.

Maciaszczyk przyznał także, że dobrze się czuje po pojedynku z Josefem Bratanem, choć poległ on błyskawicznie i w bardzo brutalny sposób. Nieudany pojedynek nie wpłynął na stan jego psychiki. Stwierdził także, że ta porażka jest efektem braku doświadczenia.

Macias” jest otwarty na rewanż, lecz zastrzega, że wszystko zależy o tego, jak potoczy się jego konflikt z reprezentantem „#GM2L” . Twierdzi on, że oktagon nie jest dobrym miejscem do wyjaśniania słów, które padły podczas ostatniej konferencji przed galą High League 4.

Źródło: YouTube.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Dawid Ozdoba nie żyje! Zmarła LEGENDA polskiego freak fightu

0
Bardzo smutne informacje pojawiły się w mediach społecznościowych. Według wpisów Ewy Ozdoby zmarł jej syn Dawid. W wielu kręgach jest on uznawany za legendę polskiego freak fightu. W przeszłości toczył pojedynki na FAME MMA i MMA Attack.