poniedziałek, 3 października, 2022
Strona głównaHigh League(VIDEO) Kulisy nokautu na Bombie! Nie wiedział, że stoczył walkę! "Jaka walka?...

(VIDEO) Kulisy nokautu na Bombie! Nie wiedział, że stoczył walkę! „Jaka walka? Przecież nie walczyliśmy!”

Do sieci trafiło właśnie nagranie z gali High League 4, a kibice piszą o jednej z największych lekcji pokory w całych freak fightach.

Podczas sobotniego wydarzenia doszło do emocjonującego starcia pomiędzy Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem i Paweł „Scarfacem” Bombą. Przez ostatnie miesiące zawodnicy nieustannie atakowali siebie nawzajem i mieli bardzo duży konflikt, który rozstrzygnął się w klatce.

„Ferrari” to jeden z najbardziej doświadczonych freak fighterów, który stoczył już 9 pojedynków, natomiast „Scarface” ma na swoim koncie dwie porażki przez nokaut. W każdej z nich padł po pierwszym uderzeniu.

Kulisy nokautu na Bombie!

Podczas walki na High League 4 zawodnicy bardzo długo wyczekiwali i żadne nie chciał zaatakować pierwszy. Zostali upomniani oraz mocno wygwizdani przez cały stadion. W końcu Roślik ruszył na rywala, którego ustrzelił jednym celnym cepem. Żaden cios więcej nie wszedł, ale też nawet nie był potrzebny, gdyż Bomba padł nieprzytomny na deski.

Przy ogłaszaniu werdyktu nie miał pojęcia, co właśnie się wydarzyło. Nie był świadomy tego, że został znokautowany. W wywiadach po przegranej twierdził jednak, że wszystko pamięta. Nagranie opublikowane przez High League 4 pokazuje, że było inaczej.

Materiał rozpoczyna się wypowiedzią Bomby, który zapowiada:

– To jest dzień odkupienia. Nowy władca piekieł będzie w High League. Bóg wojny przejmuje piekło.

Chwilę później widzimy brutalny nokaut i „Scarface’a”, który był przekonany, że walka nawet się nie zaczęła. Możemy usłyszeć również rozmowę z arbitrem:

– Już po walce.

– Jakiej walce?

– Walczyliście.

– Przecież nie walczyliśmy.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Źródło: screenshot YouTube

Conor McGregor grozi Michaelowi Bispingowi! „Przyjdę pod twoje drzwi”

0
W Internecie ponownie doszło do spięcia pomiędzy byłymi mistrzami UFC. Conor McGregor wysłał Michaelowi Bispingowi... wiadomość z groźbami!