Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Awantura na face-to-face! “Bagietka” kilkukrotnie zaatakował rywala: “Jechać z ku**ami!”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 września 2022, 10:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami face to face z udziałem Michała “Bagietki” Gorzelanczyka i Patryk “Robalini” Śliwa. Podczas programu nie brakowało dużych dymów.

“Bagietka” to freak fighter, który zyskał wielu fanów przy okazji debiutu podczas Prime Show MMA 2. Zadbał o odpowiednie emocje nie tylko w klatce, ale także poza nią. Wdawał się m.in. w awantury z Jasiem Kapelą, a w walce przed czasem pokonał Jana Pateckiego.

“Bagietka” rzuca się na rywala

Tym razem Gorzelanczyk stanie do walki z “Robalinim”. Dla obu zawodników będzie to drugie starcie w klatce. “Bagietka” jest jednak faworytem, gdyż w debiucie pokonał rywala, natomiast Patryk Śliwa przegrał z “BodyChristem”, nie wyprowadzając żadnego celnego ciosu.

Podczas wczorajszego spotkania przeciwników twarzą w twarz doszło do kilku awantur. Najpierw to “Robalini” zaatakował rywala. Mogliśmy spodziewać się, że “Bagietka” nie odpuści i prędzej czy później odpowie. Tak też się stało.

Następnie kiedy zawodnicy stanęli twarzą w twarz Gorzelanczyk rzucił się na przeciwnika i wykrzyczał – Jechać z ku*wami!

Żadne z zawodników nie odniósł jednak większych obrażeń, gdyż ochrona od razu interweniowała i rozdzielała skłóconych przeciwników:

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments