Niedziela, 23 Czerwca, 2024

“Don Diego” chce walki ze Szpilką! Dostał odpowiedź: Szanuję za osiągnięcia. Do zobaczenia, ale póki co…”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 września 2022, 10:09
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Artur Szpilka postanowił odpowiedzieć na ostatnie nagranie Mateusza Kubiszyna, który wspomniał o potencjalnym pojedynku z byłym pięściarzem.

“Szpila” ma za sobą dwa pojedynki w formule MMA. Zadebiutował na gali KSW 71 i przed czasem rozprawił się z Siergiejem Radczenką. Po raz drugi Artur wszedł do klatki w minioną sobotę podczas High League 4 i zawalczył w co-main evencie freakowego wydarzenia.

Artur Szpilka odpowiada Mateuszowi Kubiszynowi

Tym razem zmierzył się z Denisem Załęckim, z którym wygrał w pierwszej rundzie po tym, jak walka została przerwana ze względu na kontuzję rywala. Co ciekawe, Szpilka przed starciem wyjaśniał, że gdy dostał propozycję, początkowo nie chciał walczyć z “Bad Boyem”.

Zawodnicy byli w dobrych relacjach i pojedynek w klatce nie wydawał się interesującym pomysłem. Ostatecznie jednak zostali przekonani przez włodarzy High League, ale Szpilka kilkukrotnie podkreślał, że wolałby zmierzyć się z Mateuszem Kubiszynem, który w ostatnim starciu pokonał Denisa.

Teraz na swoich social mediach “Don Diego” podsumował co-main event gali High League 4 i przyznał, że chciałby zmierzyć się przyszłości ze Szpilką:

– Mam nadzieje, że nie będą kombinować z rewanżem i dojdzie do walki mojej z Arturem. Bardzo bym tego chciał, sam Artur mówił, że wolałby ze mną, niż z Denisem.

Były pięściarz odpowiedział w komentarzu na Instagramie i wyjaśnił, że jest zainteresowany takim zestawieniem, jednak musiałby do niego dojść w KSW. Artur nie ukrywa, że freak fighty to nie jego świat i znacznie bardziej woli prawdziwy sport od tego, co możemy oglądać m.in. na konferencjach przed galami.

– Ja też jestem chętny 😉 Szanuję za osiągnięcia sportowo sztos 🤝do zobaczenia, ale póki co walczę w KSW, ale może w KSW ?😉

Komentarz Szpilki znajdziecie pod poniższym postem “Don Diego”:

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO