sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaHigh LeagueOkniński nie ma wątpliwości: "Gdyby nie kontuzja, Denis rozwaliłby go jak gnój...

Okniński nie ma wątpliwości: „Gdyby nie kontuzja, Denis rozwaliłby go jak gnój po polu”

Mimo że od walki minął już tydzień, trener Mirosław Okniński nie odpuszcza i ponownie zabrał głos w sprawie starcia pomiędzy Arturem Szpilką i Denisem Załęckim.

Co-main event gali High League 4 był jednym z najbardziej wyczekiwanych freak fightów w ostatnim czasie. Niestety nie spełnił on oczekiwań kibiców, gdyż zakończył się po zaledwie kilkudziesięciu sekundach kontuzją „Bad Boya”, który nie był w stanie kontynuować walki.

Okniński o walce Szpilka vs Załęcki

Po gali pojawiło się wiele komentarzy, że Załęcki nie powinien toczyć walki, skoro wiedział, że ma poważną kontuzję. Część Internautów zarzuca mu, że wyszedł do klatki jedynie po wypłatę. Natomiast sam rywal nie wierzy w to, że Denis był kontuzjowany.

Szpilka uważa, że wykorzystuje to jedynie jako wymówka na porażkę. Na swoich social mediach między innymi napisał:

– Kto widział walkę i choć trochę się zna, wie jaka była prawda. (…) Miałeś się nie tłumaczyć „kontuzją„, a pierniczysz jak potłuczony… Wyszedłeś po siano i oszukałeś kibiców.

Teraz głos zabrał Mirosław Okniński. Trener Denisa jest przekonany, że gdyby nie kontuzja, to jego podopieczny zmiażdżyłby Artura Szpilkę. Ponadto chce wystawić do walki z byłym pięściarzem innego zawodnika trenującego w Akademii Sportów Walki Wilanów:

– Denis Załęcki jak by nie miał kontuzji, rozwaliłby Artura Szpilkę jak gnój po polu. Artur NIE wierzy, że nasi zawodnicy są mocni, to wystawimy Adama Oknińskiego LUB Michała Wampira Pasternak, lub Kamila Mindę. A jak Denis wyzdrowieje to rewanż.

Źródło: Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.