Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

“Ferrari” o swoim potencjale: “W kilka lat mogę zostać zawodowcem. Z treningami zmiatam całe freak fighty z planszy”

Fot. YouTube
Opublikowane 27 września 2022, 11:02
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Amadeusz “Ferrari” Roślik to jeden z najbardziej kontrowersyjnych freak fighterów. W jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że ma potencjał na to, by zostać zawodowcem.

“Ferrari” na ten moment ma na swoim koncie 9 pojedynków, w tym jeden w boksie i w kickboxingu. Łącznie jego bilans to 4 zwycięstwa i 5 porażek. Ostatnie zwycięstwo odniósł na gali High League 4, kiedy to znokautował Pawła “Scarface’a” Bombę.

Do klatki powróci już na gali FAME 16 i tym razem zmierzy się z “Hejterem”. Wielu uważa, że takie zestawienie nie ma większego sensu, a rywal jest największym underdogiem na całej karcie walk, któremu nie daje się praktycznie żadnych szans na zwycięstwo.

“Ferrari” o walkach z zawodowcami

Freak fighter nie miał jeszcze okazji zmierzyć się z naprawdę mocnym rywalem, który byłby dla niego prawdziwym sprawdzianem. Mimo to uważa, że gdyby przyłożył się do treningów, za kilka lat mógłby toczyć walki z profesjonalnymi zawodnikami.

W wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco zaznaczył, że trenując 4 razy w tygodniu, będzie w stanie zmieść całą freakową scenę, natomiast gdyby podwoił jednostki treningowe, mógłby mierzyć się z zawodowcami.

– Wiem, że jak będę szedł tą drogą, przez którą przez jakiś czas idę, to spokojnie za kilka lat będę mógł prać się z zawodowcami. Zawodowcami z normalnych zawodowych organizacji. Jak będę trenował 3-4 razy w tygodniu, to zmiatam całą freak fightową grę z planszy. A jak dołożę do 8 treningów, to w szybkim czasie mogę zostać zawodowcem, kwestia maksymalnie kilku lat.

Już kilkukrotnie mogliśmy jednak zobaczyć, jak wielka przepaść dzieli freak fighterów od zawodowców. Najpierw Norman Parke brutalnie rozprawił się z Piotrem Szeligą, a następnie Vaso Bakocević bez najmniejszych problemów pokonał Mateusza Murańskiego.

Sprawdź wywiad z “Ferrarim” dla fansportu.pl:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO