sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaFame MMANowy zawodnik FAME OKSARŻONY o używanie sterydów. "On ma skórę jak typowa...

Nowy zawodnik FAME OKSARŻONY o używanie sterydów. „On ma skórę jak typowa osoba, która bierze!”

Natan „Bóg Estetyki” Marcoń oraz Radosław „Wiejski Koks” Paszko zadebiutują w oktagonie podczas FAME MMA 16. Ich udział w poniedziałkowej konferencji przed nadchodzącą galą w dużej mierze skupił się na rozmowie o sterydach. Paszko zarzucił rywalowi, że jest na tzw. „bombie”.

Obaj nowi zawodnicy FAME dla wielu osób pozostają dosyć anonimowi. Wszystko za sprawą tego, że najmocniejszą społeczność zgromadzoną wokół siebie posiadają na TikToku. 27-letni „Wiejski Koks” znany jest z tego, że pokazuje jak trenować i budować sylwetkę w przydomowej siłowni urządzonej w szopie.

Marcoń określający się „Bogiem Estetyki” trenuje znacznie krócej niż rywal. Jest to także związane z jego wiekiem, ponieważ w tym roku obchodził dopiero 19 urodziny. Najbardziej jednak zasłynął z akcji, gdzie pluje na pudełko płatków sygnowanych postacią „Fagaty” .

Wygląd skóry zdradził Marconia?

Paszko od początku powątpiewa w to, że sylwetka Marconia została zbudowana w naturalny sposób. Twierdzi, że przez 11 lat ciężkich treningów nie udało mu się stworzyć tak potężnej masy mięśniowej jak swojemu przeciwnikowi w 1,5 roku. Podczas poniedziałkowej konferencji zwrócił uwagę na wygląd skóry „Boga Estetyki” . Marcoń zaprzeczył temu, że bierze. „Wiejski Koks” zaproponował, że mogą się oni poddać badaniom na obecność zabronionych środków.

– Jeżeli chce pokazać, że jest naturalny, to może zrobić testy na mocz, a nie na krew. Takie badania potrafią wykryć zakazane substancje nawet do roku wstecz. Poddasz się takim testom?

Natan Marcoń od razu powiedział, jakie są jego warunki w takim przypadki.

– Oddajesz mi całą swoją gażę, jeżeli wyjdzie, że nie biorę.

Wiejski Koks” zgodził się na taki ruch, przez co jego rywal był wyraźnie zaskoczony ogromną pewnością siebie Paszko. Szybko pojawiły się kolejne wymagania ze strony Marconia.

– Jeszcze przepraszasz mnie publicznie za pomówienia, do tego federacja daje mi dodatkowe pieniądze.

Sala na te słowa zareagowała śmiechem. Jeden z udziałowców FAME, Wojtek Gola był wyraźnie skonfundowany tym warunkiem, nie rozumiejąc, dlaczego federacja ma w wypadku negatywnego testu dopłacać Marconiowi do gaży.

Paszko zaproponował, że on może poddać się takim samym badaniom, aby dodać odwagi przeciwnikowi. „Bóg Estetyki” miał ostatecznie stwierdzić, że robienie takich badań mu się po prostu nie opłaca.

Na sam koniec z telewizora odezwał się „Boxdel” przebywający obecnie w Turcji. Zaproponował Marconiowi intratną ofertę za zrobienie testów antydopingowych i zaznaczył, jakie są warunki odnośnie uzyskanych wyników.

– Natan, jeżeli wyniki wyjdą negatywnie i jesteś czysty, to do gaży ja dorzucę jeszcze 30 000 zł od siebie, albo nawet podwoję twoją wypłatę. Jeżeli będą pozytywne, to oddajesz mi wszystkie pieniądze, które zarobisz za tę walkę.

Marocoń był wyraźnie zaskoczony tymi propozycjami. Jeżeli podczas badań wyszłoby, że nie bierze sterydów, wówczas miał on szansę zgarnąć naprawdę potężną sumę pieniędzy, jednak odmówił. Wyraźnie było widać, że nie chce, a wręcz boi się zaproponowanych testów.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.