Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Zbigniew Stonoga gościł na konferencji przed PRIME MMA 3. Szybko odpowiedział na pytanie “Boxdela”. “Freak fighty nie mają ŻADNEJ wartości”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 28 września 2022, 14:16
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Przedsiębiorca i działacz społeczny z bliska śledził drugą konferencję przed sobotnią galą PRIME SHOW MMA 3. Stonoga na gorąco odpowiedział na pytanie “Boxdela” i podzielił się z widzami swoimi wrażeniami. Okazuje się, że nie przypadło mu do gustu to, co widział chwilę wcześniej.

Zbigniew Stonoga do niedawna był kompletnie niezwiązany ze światem freak fightów. Wszystko zmieniło się po telefonie jego widza podczas transmisji live. Przedsiębiorca został zapytany o opinię na temat Jacka Murańskiego.

Początkowo kompletnie nie kojarzył on tej postaci, lecz rozmówca nakreślił mu kontekst i zdradził, że “Muran” krytykował jego działania w zakresie łowienia księży pedofilów. Stonoga po usłyszeniu tych słów poprosił widzów o to, aby przekazali oni zawodnikowi FAME MMA wiadomość o tym, że “Murański może pocałować mnie w d*pę”.

Ta iskra spowodowała, że znany z konfrontacyjnego charakteru Jacek Murański szybko zaczął wykorzystywać postać Zbigniewa Stonogi w krytyce swojego niedoszłego oponenta na gali FAME 15, Tomasza “Szalonego Reportera” Matysiaka. “Muran” twierdził, że on podobnie jak przedsiębiorca i działacz społeczny organizował “lipne zbiórki” i jest zwyczajnym “oszustem”.

Te słowa miał potężne reperkusje. Stonoga potraktował te słowa jak oszczerstwa i sprawił, że z YouTube’a zostało zdjęte nagranie całej drugiej konferencji przed FAME 15, a także kilka mniejszych materiałów realizowanych przez portale zajmujących się tematyką freak fight.

Zbigniew Stonoga chce walczyć z freak fightami

Zbigniew Stonoga zapowiedział także, że postara się wyciągnąć konsekwencje prawne ze strony federacji Jacka Murańskiego i FAME MMA, która dopuściła do takiej sytuacji. Sam dał do zrozumienia, że taka forma rozrywki jak walki znanych osób i “dymienie” jest dla niego patologiczna.

Nadto treści przedostające się do opinii publicznej są tożsame z działaniem patosreamerów, są bardzo niebezpieczne społecznie i mają istotny wpływ na demoralizowanie dzieci i młodzieży dlatego w dniu dzisiejszym wystąpiłem do Komendanta Głównego Policji o podjęcie działań ochraniających dzieci i młodzież przed katastroficznymi skutkami działalności tzw. “federacji”. (pisownia oryginalna)

Taka opinia o gali FAME nie przeszkodziła Zbigniewowi Stonodze przyjąć zaproszenie na konferencję przed PRIME SHOW MMA 3: Street Fighter. Podczas każdego z trzech panelów padło bardzo wiele obelg, a także wielokrotnie chodziło do rękoczynów. Podczas jednej z takich akcji ucierpiał ochroniarz, który przyjął na twarz bardzo mocny cios. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Stonoga po zakończonej konferencji, został wywołany do tablicy przez Michała “Boxdela” Barona, jednego ze współwłaścicieli FAME MMA. “Boxdel” zadał pytanie przedsiębiorcy, które mogło nurtować bardzo wiele osób.

– Z racji tego, że wrzucił Pan niedawno na swojego Facebooka taki post, w którym mówi, że konferencje freakfightowe są niebezpieczne społecznie i opowiada Pan o wszystkich negatywnych cechach tego typu wydarzeń, to dlaczego wziął Pan udział w konferencji konkurencyjnej federacji?

Stonoga bardzo szybko odpowiedział “Boxdelowi” . Jego koronnym argumentem było to, że lubi on poznawać pewne rzeczy od środka, aby lepiej wyrobić sobie o nich zdanie. Jak zaznaczył jego opinia o galach i konferencjach freakfightowych nie uległa zmianie.

– Lubię sam czegoś “dotknąć”, aby o czymś publikować lub to skomentować. Nie ja pierwszy tak robię w historii dziennikarstwa wchodzę w miejsca, które mi się nie podobają, aby zrobić dobry reportaż. Bardzo serdeczny chłopak zaprosił mnie na tę konferencję i było to marzeniem mojego syna, który nie miał mnie przez wiele lat, ponieważ byłem w więzieniu. Niemniej jednak, gdybym wiedział co tam się będzie działo, to bym w życiu syna tam nie zabrał(…) Konferencję i jej przebieg od strony merytorycznej oceniam dużo gorzej niż “skandaliczne”. Nie ma to żadnej wartości.

Cała wypowiedź Zbigniewa Stonogi dostępna jest tutaj:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO