sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaKSWMariusz Pudzianowski zapowiada kolejną walkę!? "Plan ułożony i do wykonania. Oby do..."

Mariusz Pudzianowski zapowiada kolejną walkę!? „Plan ułożony i do wykonania. Oby do…”

Wygląda na to, że Mariusz Pudzianowski przygotowuje się do kolejnej wojny w klatce. Wiele wskazuje na to, że będzie to walka z inną legendą organizacji.

Wielu kibiców chciałoby zobaczyć „Pudzillę” w walce o mistrzowski tytuł kategorii ciężkiej. Ranking dywizji może być sporym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę ostatnich rywali byłego strongmana, który aktualnie zajmuje 3 miejsce. Przed nim jest jedynie Ricardo Prasel i Darko Stosić, którzy przegrali swoje starcia z Philem De Friesem.

Sam Brytyjczyk chce zmierzyć się z Pudzianowskim, jednak jest świadomy, że to dla niego duże wyzwanie, a Mariusz, który ma status legendy może toczyć znacznie łatwiejsze walki za takie same pieniądze. Jakiś czas temu były strongman zabrał głos i wyjaśnił, że nie jest gotowy na taki pojedynek. Najpierw musi wypracować kondycję na 5 rund, póki co tlenu starcza na trzy odsłony.

Pudzianowski zapowiada powrót do klatki!

Zawodnik wciąż pracuje nad lepszą kondycją i wiele wskazuje na to, że w najbliższym pojedynku stanie do walki z innym rywalem. W środę opublikował na swoich social mediach nagranie, na którym wspomina o planie do zrealizowania oraz grudniu.

Nikt raczej nie ma wątpliwości, że chodzi oczywiście o powrót do klatki. W ostatnim miesiącu roku federacja KSW organizuje zazwyczaj najważniejsze gale, gdyż jest to okres, kiedy można zebrać na hali i przed ekranami największą liczbę widzów.

Dzień dobry, 5:45, nie ma, że boli, trzeba wstać, zrobić swoje, pół godziny popedałować, ciężarkami zrobić swoje. Dzień za dniem leci. Dzień za dniem ucieka, swoje trzeba robić. Nie ma co się zastanawiać. Robimy swoje, aby do grudnia. Plan ułożony i do wykonania – przekazał Pudzianowski.

Jego potencjalnym rywalem jest Mamed Khalidov, który jest w trakcie przygotowań do kolejnej walki. Niedawno do sieci trafił materiał, na którym nagrany został trening siłowy byłego mistrza KSW.

Źródło: Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.