Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Piotr Szeliga czy Marcin Najman? Norman Parke wskazuje lepszego zawodnika!

Fot. YouTube
Opublikowane 29 września 2022, 09:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Norman Parke za pośrednictwem social mediów odpowiedział na pytania swoich kibiców. Kilka z nich dotyczyło jego ostatniego freakowego rywala.

Na gali FAME 14 “Stormin” stanął do walki z Piotrem Szeligą. Starcie odbyło się na nietypowych zasadach. W pierwszej odsłonie obowiązywała formuła bokserska, a w dwóch kolejnych MMA. Dodatkowo bili się w klatce rzymskiej, co miało zwiększyć szansę “Szeliego”.

Parke jako lepszy i znacznie bardziej doświadczony zawodnik nie dał rywalowi najmniejszych szans. Od początku starcia rozbijał swojego przeciwnika, a jego ciosy przyjmował na gardę. W drugiej rundzie zakończył pojedynek, pokazując jaka przepaść dzieli freak fighterów od profesjonalnych zawodników.

Marcin Najman czy Piotr Szeliga?

Przy okazji Q&A na swoim Instagramie postanowił wbić w Szeligę kilka szpilek. Padło między innymi pytanie o to, kto był jego najtrudniejszym rywalem, a były zawodnik KSW odpisał – POMPKA – żartując, że był to właśnie Piotr Szeliga.

Następnie padło pytanie dotyczące siłowni, a Parke wyjaśnił, że nie potrzebuje takich treningów, co pokazało z resztą starcie z “Szelim” Jestem silny na moją wagę. Nie podnoszę ciężarów, ostatnio zacząłem trenować z kettlabellami. On wyciska na ławce 200 kg, a ja nie, może ze 100, ale co wydarzyło się w naszej walce, wyciskanie mu pomogło? Kurrrwa.

Na koniec postanowił dobić byłego rywala. Zapytany o to, kto jest lepszym sportowcem, wskazał mistrza WKU “El Testosterona”, który w MMA pokonał takich rywali jak “Bonus BGC”, “Daro Lew”, czy Rysiu “Szczena”, a w boksie wygrywał głównie z przeciwnikami, którzy mieli ujemne bilanse:

To musi być Najman – stwierdził Parke.

Co ciekawe, Piotr Szeliga w jednej z kolejnych walk ma zmierzyć się z innym zawodowcem. W przyszłym roku ma dojść do starcia z Marcinem Wrzoskiem, nie wiadomo jeszcze w jakiej formule. Natomiast następnym rywalem Najmana będzie Paweł Jóźwiak, który stoczy swój pierwszy pojedynek w życiu.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO