Sobota, 15 Czerwca, 2024

Grupowe pojedynki powracają na The War 4! Znamy pierwszą ekipę, która zawalczy w starciu 3vs3!

Fot. YouTube
Opublikowane 2 października 2022, 09:46
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już w najbliższą sobotę powraca organizacja The War. Tym razem pojedynki odbędą się na zmienionych zasadach. Powrócą także starcie grupowe.

Czwarta już edycja The War, czyli projektu stworzonego przez Denisa Załęckiego odbędzie się 8 października. Ponownie zobaczymy zestawienia, które na poprzednich galach przyciągnęły wielu kibiców, nie tylko walk na gołe pieści.

Wcześniej mogliśmy m.in. oglądać nie tylko walki 1vs1, ale także turniej 3vs3 oraz pojedynek 5vs5. W klatce panował wielki chaos, a pojedynki były wyjątkowo brutalne. Byliśmy świadkami ciężkich nokautów i dużych niespodzianek. Na gali The War 4 powracają walki grupowe, turniej na gołe pięści a także extrafighty.

Na kibiców czekają starcia “Szachta” vs “Rosa”, czy “Miro” vs “Kristof”. W dodatkowym pojedynku zobaczymy również “Matrixa”, który walczył już m.in. na galach Genesis oraz WOTORE. W obu organizacjach pokonał Bartosza Batrę. Drugi raz zrobił to, brutalnie nokautując rywala.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Powracają walki grupowe!

Na ten moment federacja The War ogłosiła pierwszą z ekip, która weźmie udział w starciu 3vs3. Swoich sił w walce w klatce spróbują kibice Piasta Gliwice. Ich rywali poznamy już w najbliższych dniach. Organizacja tak zapowiedziała debiut nowym zawodników:

– Jak sami mówią „w tej grupie drzemie siła!”. Chłopaki z jednego miasta, fanatycy Piasta. Gliwiccy chuligani, pewni swego, młodzi, ale doświadczeni, silni na solo i w grupie. W The War gotowi pokazać swoją przekrojowość, od stójki po parter. Sprawdzeni na ulicy, pokażą co potrafią w klatce. Patrioci, którzy nie boją się nikogo. Za barwy skłonni oddać więcej niż życie, oto młody, Piast Gliwice!

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments