Środa, 12 Czerwca, 2024

Tylko dzisiaj specjalna oferta PPV na galę The War 4! Już w sobotę powracają krwawe walki!

Fot. Facebook
Opublikowane 2 października 2022, 15:09
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

8 października wraca najbardziej bezkompromisowa i uliczna gala w historii polskich sportów walki – The War. W klatce zobaczymy zarówno turniejowych zabijaków, jak i będącą wyróżnikiem tej organizacji walkę 3×3 – a także doskonale dobrane superfighty.

Tylko dzisiaj specjalna oferta!

Organizatorzy postarali się zapewnić gali wyjątkową oprawę, a dodatkowo, po raz pierwszy zostaną użyte małe rękawice – by dłużej cieszyć się pojedynkami współczesnych gladiatorów. Ponieważ w The War rodzą się prawdziwe gwiazdy, tym razem także nie zabraknie osób z charakterem i potencjałem, którym należy oddać szacunek. Fani niewątpliwie czekają na to jak w klatce pokaże się wielokrotny Mistrz Polski – Matrix.

Ciekawie zapowiada się także starcie zapaśnika Miro z stójkowym zabijaką Kristofem. Fani sportowych wrażeń mogą ostrzyć sobie zęby na reprezentującego toruńską Elanę Szachtę, który zmierzy się z zawsze groźnym Rosą. W turnieju powalczą tacy zawodnicy jak wysoki i szybki Kuba Szmajda, mały rycerz o ogromnym chuligańskim sercu England, szalony i bezkompromisowy Śmigło a także kontrowersyjny SportowyBrat i brutalny i wytrzymały Szajba.

Przed Wami:

  • Pojedynki turniejowe – aż siedem pojedynków
  • Walka 3×3
  • Trzy superfighty

Tylko dzisiaj 2 października możecie skorzystać ze specjalnej oferty! Organizacja The War daje swoim kibicom możliwość zakupienia pakietu premium w cenie wersji podstawowej. Oznacza to, że uzyskacie znacznie 7-dniowy dostęp do gali oraz jakość transmisji 1080p.

Pakiet premium w promocyjnej cenie możesz kupić – tutaj.

W wersji basic uzyskujesz zaledwie 24-godzinny dostęp do wydarzenia oraz maksymalną jakość 720p. Warto więc wykorzystać okazję, która trwa do końca niedzieli.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments