Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) “Don Kasjo” po walce Rutkowskiego na Prime Show MMA: “Ja bym go na pewno zdeklasował. Nie miałby podjazdu”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 października 2022, 10:33
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami kolejna edycja Prime Show MMA. Tym razem oglądaliśmy pojedynki nie tylko w MMA, ale także w K-1, boksie oraz budce telefonicznej, na którą czekało wielu kibiców freak fightów.

Największe tego wieczoru emocje dostarczyły starcia “Ztrolowanego” z Maciejem Ratajem, gdzie było sporo zwrotów akcji, a także występ “Bagiety”, który od początku ruszył na swojego rywala, nie dając mu chwili odpoczynku. Próbował na różne sposoby skończyć przed czasem “Robaliniego”, aż w końcu udało mu się go udusić.

Natomiast najbardziej sportowym zestawieniem był pojedynek zawodnika KSW Daniel Rutkowskiego, który zmierzył się z Piotrem Pająkiem. Starcie trwało pełne cztery rundy, a decyzja sędziowska nie mogła być inna, niż jednogłośne zwycięstwo byłego mistrza takich federacji jak Babilon oraz FEN.

“Don Kasjo” podsumował galę Prime Show MMA

Po gali Prime Show MMA 3 Kasjusz Życiński udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl, w którym podsumował całe wydarzenie. Przyznał, że największe show bez wątpienia zrobił “Bagieta“. Stwierdził również, że gdyby doszło do starcia bokserskiego z Danielem Rutkowskim, zdeklasowałby zawodnika KSW:

– Ja bym zdeklasował “Rutka”, to na pewno. Nie no, nie miałby podjazdu. Ale nie wiem, czy to by było ciekawe. Ja Daniela lubię, jest takim pozytywnym chłopakiem, nie wiem, o co bym mógł go zaczepić.

Zabrał głos w sprawie main eventu i przyznał, że pojedynek w budce nie spełnił jego oczekiwań, głównie ze względu na formę i występ Jakuba Lasika, który błyskawicznie został rozbity przez rywala.

– Walka w budce nie spełniła oczekiwań. Można by tam mocniejsze show rozkręcić, jak dwóch charakternych się postawi i zaczną się napierdalać, a nie jak Lasik pizda usiadł i to wszystko. Ogólnie fajny pomysł, jest zainteresowanie, cały czas ktoś chce tam fotkę, nawet bójkę zrobić. Sam też będę chciał kiedyś wystąpić. Wszystkich zapraszam do budki, z każdym mogę wejść i się napierdalać, bez przygotowań.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments