Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Szalone sceny na gali Bellator 286! Zawodnik walczył mimo wybitego barku!

Źródło: screenshot Twitter
fot. Twitter
Opublikowane 2 października 2022, 14:48
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Istnie szalone sceny odgrywały się minionej nocy na gali Bellator 286. Aaron Pico doznał paskudnej kontuzji, z którą walczył przez większość rundy!

26-letni Pico podchodził do tej walki na znakomitej serii 6. kolejnych zwycięstw, z czego tylko jedna z nich zakończyła się decyzją. 30-letni Jeremy Kennedy z kolei odbił się po porażce z Adamem Boricsem i pokonał przez decyzję Emmanuela Sancheza na gali Bellator 272.

Młodszy z fighterów agresywnie zaczął ten pojedynek. Trafił kombinacją, po której Kennedy odsunął się do siatki. Kanadyjczyk założył klincz, po którym trafił low kickiem i prostym. Docisnął Pico do klatki i… można było zauważyć, że Amerykanin próbuje samemu nastawić lewy bark! Kennedy sprowadził rywala na matę, zapiął trójkąt nogami z pleców i kontrolował pojedynek do końca odsłony.

Po zejściu zawodników do narożników jeden z cornermanów Aarona Pico próbował naprawić uszkodzoną kończynę Amerykanina. Gdy zdawało się, że fighter będzie mógł kontynuować walkę, sędzia poprosił do klatki lekarza.

Ten poprosił zawodnika Jackson-Wink MMA, by podniósł rękę nad głowę. Aaron Pico nie był jednak w stanie tego zrobić i medyk zalecił arbitrowi, by ten zakończył pojedynek. Ewidentnie zrozpaczony sytuacją Amerykanin podziękował przeciwnikowi za walkę i pogratulował zwycięstwa.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments