Środa, 19 Czerwca, 2024

Paweł Jóźwiak i “Don Kasjo” wyjaśniają Lasika po walce w budce telefonicznej: “Nic ku*wa nie pokazałeś. Rozwalił sobie łokieć na twojej twarzy”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 października 2022, 14:32
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W minioną sobotę odbyła się gala Prime Show MMA, podczas której doszło do pierwszej w Polsce walki w budce telefonicznej.

Freakowa federacja, której twarzą jest Kasjusz Życiński, postanowiła zorganizować nietypowe zestawienie. Dotychczas takie starcia mogliśmy oglądać m.in. na galach w Rosji, gdzie zawodnicy toczyli już walki także zamknięci w samochodach.

“Don Kasjo” i Jóźwiak mocno o Lasiku

W budce telefonicznej “Kamerzysta” wyszedł do walki z Kubą Lasikiem. Niestety pojedynek nie spełnił oczekiwań zarówno kibiców, jak i włodarzy. Lasik po raz kolejny niczego nie pokazał i po prostu dał się rozbić rywalowi i poczekał, aż sędzia przerwie starcie.

Co ciekawe, wcześniej przegrał walkę 2vs1, kiedy to razem z Rafałem Pazikiem zmierzył się z Alanem Kwiecińskim. Bardziej doświadczony freak fighter robił w klatce, co chciał i skończył dwóch przeciwników przed czasem.

Postawę Lasika skomentował m.in. Paweł Jóźwiak, który przerwał wywiad dla Antyfakty i powiedział:

– Kurwa mać, nic nie pokazałeś, od razu się kładłeś. Rozczarowałeś mnie. W tej budce nie pokazałeś nic. Od razu tam trzeba było się położyć. Nic się nie postawiłeś. Poszedłeś tam jak na ścięcie. Rozwalił sobie łokcia na twojej twarzy. Widziałem, że non stop klęczałeś.

– Zapierdalaj na trening i odrabiaj lekcje, bo nie pokazałeś nic kurwa, jestem tobą na maksa zawiedziony. Dymy dymami, ale trzeba pokazać serce. Z Alanem we dwóch przegraliście. Jak ja bym przegrał z kimś we 2 na 1, to bym chyba harakiri popełnił. Zapierdalaj na trening i naprawdę odrabiaj lekcje. Trzeba było od razu klęknąć: “Kamerzysta, nie bij mnie mocno”.

Głos zabrał również “Don Kasjo”. Nie szczędził on mocnych słów freak fighterowi i nazwał Lasika “piz*ą”:

Walka w budce nie spełniła oczekiwań. Można by tam mocniejsze show rozkręcić, jak dwóch charakternych się postawi i zaczną się napierdalać, a nie jak Lasik pizda usiadł i to wszystko – całą rozmowę z Życińskim znajdziesz poniżej:

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments