Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Zbigniew Stonoga krytykował freakfight, ale pojawił się na gali PRIME. WYZWAŁ Murańskiego na pojedynek!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 3 października 2022, 10:14
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Po konferencji przed galą PRIME SHOW MMA 3 – Zbigniew Stonoga bardzo mocno krytykował w social mediach idee freak fightów, oceniając je poniżej wszelkiej krytyki. Nie przeszkodziło mu to jednak pojawić się na samej gali. Dodatkowo przedsiębiorca wyzwał do walki Jacka Murańskiego, z którym od pewnego czasu jest w dużym konflikcie.

Początek przygody Stonogi z freak fightem rozpoczął się w sierpniu 2022, kiedy w stanowczy sposób odpowiedział on na zaczepki “Murana” . Zawodnik FAME podczas konferencji przed galą nr 15 nie szczypiąc się w język dał do zrozumienia co myśli o popularnym działaczu społecznym i porównał do niego postać Tomasza “Szalonego Reportera” Matysiaka.

Słowa Murańskiego spowodowały, że Zbigniew Stonoga skutecznie “zdjął” nagranie tego wydarzenia z serwisu YouTube. Zniknęło także kilka wywiadów, podczas których aktor nazywał przedsiębiorcę “oszustem” i “hochsztaplerem”.

Stonoga zmienił zdanie o galach freak fight?

Niedługo po tej sytuacji Stonoga skrytykował federacje FAME i zapowiedział, że także postara dobrać im się do skóry. Chodziło mu o całą istotę freak fightów, która w jego mniemaniu jest bardzo szkodliwa dla młodzieży.

Ogromne było jednak zdziwienie, kiedy pojawił się on na drugiej konferencji przed galą PRIME 3. Organizacja ta uchodzi za najbardziej “zadymiarską”. Rywale bardzo często używają w kierunku siebie najcięższych obelg. Rękoczyny przed pojedynkami także są na porządku dziennym.

Zbigniew Stonoga po obejrzeniu konferencji z bliska nie krył swojego zażenowania, a także mówił wprost o “patologii”, z którą chciałby mieć raczej wspólnego. Znalazł się tam tylko i wyłącznie na prośbę swojego syna, z którym chce spędzać jak najwięcej czasu. Podkreślił, że gdyby wiedział, jak będzie wyglądać to show, to nigdy nie zjawił by się tam wraz ze swoim dzieckiem.

Były to jednak puste słowa. W sobotę podczas gali PRIME 3 przedsiębiorca i działacz społeczny gościł na trybunach radomskiej hali i z bliska przypatrywał się temu, co działo się w oktagonie. Stonoga, który miał raczej stronić od freak fightów, na swoim Instagramie wyzwał do walki Jacka Murańskiego, co dla wielu osób było ogromnym zaskoczeniem.

– To jest informacja do i dla Jacka Murańskiego. Taki kozak jesteś? Obrażasz ludzi? Zapraszam Cię do ringu! Tu się zmierzymy.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments