Środa, 19 Czerwca, 2024

(VIDEO) Paweł Jóźwiak trenuje z “Don Kasjo” i rzuca wyzwanie “Boxdelowi”. “Jesteś drugi w kolejce kochany prosiaczku!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. Instagram
Opublikowane 4 października 2022, 16:29
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Gala PRIME SHOW MMA 3 pomimo przeciętnej karty walk odniosła medialny sukces. Organizacja zapowiedziała już, że kolejne wydarzenie zorganizuje pod koniec listopada w Szczecinie. Medialny włodarz federacji “Don Kasjo” postanowił zrobić sobie krótki urlop, zanim rozpoczną się przygotowania do kolejnego eventu.

Kasjusz Życiński całkiem dobrze odnajduje się w roli frontmana organizacji MMA. Były pięściarz i freak fighter choć nie posiada formalnie udziałów spółce, to poprzez popisane umowy traktowany jest przez innych udziałowców jak wspólnik. “Don Kasjo” jednak nie porzucił całkowicie planów odnośnie kolejnych walk i wraca podczas PRIME 4.

Jego rywalem dosyć niespodziewanie będzie Paweł “Popek” Mikołajuw. Niezwykle popularny raper ma ogromne doświadczenie w sztukach walki, lecz tym razem zmierzy się on w boksie, którzy jest domeną “Don Kasjo” .

Najpierw Najman, potem “Boxdel”?

Medialny włodarz PRIME dzień po zakończonej gali numer 3 wyruszył do Zakopanego na niedługi urlop. Na jego instastories widać, że wypoczywa on w towarzystwie Pawła Jóźwiaka – prezesa FEN. Obie federacje są ze sobą powiązane poprzez inne osoby zasiadające w zarządach obydwu spółek.

Życiński i Jóźwiak w mediach społecznościowych pokazali, że oprócz odpoczynku ciężko trenują. Ma to związek z nadchodzącym pojedynkiem włodarza FEN, który będzie miał miejsce już 21 października podczas gali Wotore 6. Zmierzy się on z Marcinem Najmanem.

Obaj we wspólnym stories zwrócili się także do “Boxdela” , zachęcając go do podjęcia rękawicy w MMA i stanięcia oko w oko z prezesem drugiej po KSW największej profesjonalnej organizacji MMA w Polsce.

DK: Z Pawłem trenujemy, bo Paweł leje niedługo “El Tosta”, szczocha je*anego. “Bombel” – Paweł Cię wyręczy, bo też tego szczocha nie lubisz. Więc Paweł Cię wyręczy, a potem zapraszamy Cię do oktagonu PRIME SHOW MMA. Zrobilibyśmy walkę w budce telefonicznej, ale że grubasie sam tam nie wejdziesz, to dogadamy to.

PJ: Najpierw Najman, potem drugi w kolejce ty jesteś kochany prosiaczku.

Pomimo szczerej wzajemnej niechęci “Boxdela” i Pawła Jóźwiaka ten pojedynek jest raczej mało prawdopodobny zarówno w PRIME, jak i w FAME MMA. Jeżeli doszłoby do ich spotkania w oktagonie, to podobnie jest z Marcinem Najmanem miałoby ono prawdopodobnie miejsce na neutralnym gruncie.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments