Środa, 17 Lipca, 2024

Nowe informacje odnośnie śmierci Dawida Ozdoby. “Trwa śledztwo. Ciało znaleziono w …”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 5 października 2022, 13:33
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

W poniedziałkowy wieczór światem MMA wstrząsnęła informacja o nagłej śmierci Dawida Ozdoby. Weteran organizacji MMA Attack i FAME MMA odszedł niespodziewanie w wieku 45 lat. “Super Express” dotarł do nowych informacji, które mogą rzucać nowe światło na tę sprawę.

Dawid Ozdoba od kilku lat zmagał się z depresją i innymi problemami mentalnymi. Po porażce z Markiem “AdBusterem” Hoffmanem na gali FAME 2, jego stan zdrowia wyraźnie się pogorszył.

Surfer” podjął leczenie i wydawało się, że przyniesie ono pożądane efekty. W lutym 2022 pojawił się nawet na konferencji przed premierowy wydarzeniem PRIME i zdradził, że powoli dochodzi on do zdrowia. Niestety, finał w tym wypadku nie miał happy endu.

Ciało Dawida Ozdoby znaleziono w parku

Według informacji “Super Expressu”, Dawid Ozdoba został znaleziony martwy w warszawskim parku Picassa na Białołęce. Jest to niewielki obszar zielony znajdujący się w na północnym skraju stolicy tuż przy Wiśle.

Na ten moment nie wskazano okoliczności jego śmierci. Jak podaje dziennik, służby prowadzą aktualnie śledztwo w tej sprawie. Ciało denata zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która wyjaśni przyczynę zgonu “Surfera” .

We wtorek Dawida Ozdobę pożegnał m.in. Mariusz Pudzianowski i organizacja FAME MMA. Póki co nieznana jest data oraz miejsce pogrzebu. Zostanie to zapewne ustalone po zakończeniu czynności procesowych i wydaniu ciała rodzinie zmarłego.

Surfer” od wielu miesięcy podkreślał, że czuje się zniszczony przez hejt, który dotknął go po walce z “AdBusterem” . Wiadra pomyj, które wylewały się na jego głowę spowodowały, że ciężka choroba postępowała, a leczenie nie zawsze przynosiło oczekiwane rezultaty.

800 702 222 – osoby z problemami emocjonalnymi i walczące z depresją mogą się kontaktować ze wskazanym numerem telefonu. Linia wsparcia działa całodobowo i bezpłatnie.

Źródło: Super Express

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO