Sobota, 15 Czerwca, 2024

Mamed o narożniku Pudzianowskiego: “Rozmawiałem z nimi. To są dosłownie moi młodsi bracia. Oni tego nie zrobią”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 października 2022, 10:20
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mamed Khalidov zdradził, że jest po rozmowie z trenerami Mariusza Pudzianowskiego. Nie pozostawili oni żadnych wątpliwości w sprawie walki dwóch legend.

KSW potwierdziło wyczekiwany hit. Podczas grudniowej gali dojdzie do pojedynku pomiędzy Mamedem i Pudzianowskim. Były strongman ma jednak pewien problem, gdyż jego trenerzy już kilka miesięcy temu oświadczyli, że nie wyjdą do jego narożnika, jeśli kiedykolwiek dojdzie do takiego zestawienia.

Mamed o rozmowie z trenerami Pudzianowskiego

Zarówno dla Arbiego Shamaev, jaki i Anzora Azhieva były mistrz KSW jest bardzo bliską osobą i traktują go jak starszego brata. Mamed pomógł im, kiedy zaczynali swoje kariery i nie zamierzają oni walczyć przeciwko niemu. Oznacza to, że Pudzianowski będzie musiał w tym przypadku zmienić narożnik.

Nie dam rady wyjść do narożnika i mam nadzieję, że Mariusz nie zawalczy z nim. Zrobię wszystko, żeby Mariusz nie wychodził do tej walki. Mariusz też wie, jaką mamy relację z Mamedem, jakie podejście… – mówił Azhiev, kiedy głośno zrobiło się o potencjalnym starciu.

Przy okazji oficjalnego ogłoszenia zestawienia odbyła się specjalna konferencja, podczas której dopytywany o całą sprawę Pudzianowski nie chciał zdradzić żadnych szczegółów. Przyznał jedynie, że cały czas jest w treningu i na ten moment wolałby przemilczeć temat.

Natomiast w rozmowie z dziennikarzami Mamed zdradził, że rozmawiał z Arbim i Anzorem. Podjęli oni już ostateczną decyzję i na pewno nie zobaczymy ich w narożniku Pudzianowskiego.

– Decyzja należy do nich. Trzeba zrozumieć jedną rzecz. My jesteśmy mentalnie innym jakby… Mamy inną kulturę i tak dalej. To są dosłownie moi młodsi bracia, jesteśmy bardzo blisko. Ja rozmawiałem z nimi i z Arbim i z Anzorem. Oni powiedzieli, że kategorycznie nie mogą tego zrobić i nie zrobią tego. Temat jest zamknięty i nie ma o czym rozmawiać. Ktoś zrozumie, ktoś nie zrozumie. Hejtujcie to, jedzcie to, przeżujcie to, albo przyjmijcie to normalnie i tyle.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wyczekiwana walkę, jak i wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO