(VIDEO) Magazyn narkotyków w podwarszawskim klubie sportów walki! Robert RS77 zatrzymany przez policję!

Fot. Instagram/policja.pl
Opublikowane 6 października 2022, 14:52
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Kilka dni temu media obiegła informacja, że „Robert RS77” został zatrzymany przez policję. Teraz do sieci trafiły kolejne szczegóły tej sprawy.

Robert Sz. często widywany z raperami pojawiał się także na galach freakowych, a nawet dostał wyzwanie od „Soboty„, który chciał stoczyć z nim pojedynek w klatce. Sam Robert w wywiadach wspominał, że mógłby spróbować swoich sił w sportach walki, które trenował w podwarszawskim klubie.

Aktualnie znany jako „Robert RS77” w przeszłości posługiwał się pseudonimem „Śledź„. Był członkiem grupy przestępczej i miał kierować gangiem markowsko-wołomińskim, który zajmował się m.in. ściąganiem haraczy od okolicznych biznesmenów.

Śledź” ma na swoim koncie liczne wyroki i za kratami spędził kilkanaście lat. Po wyjściu na wolność podobnie jak „Misiek z Nadarzyna” stał się gangsterem-celebrytą. Na swoich social mediach publikował zdjęcia zarówno z freak fighterami, jak i profesjonalnymi zawodnikami.

„Robert RS77” zatrzymany przez policję

Kilka dni temu wpadł jednak w ręce policji. Początkowo do sieci trafiła jedynie informacja, że został on zatrzymany. Teraz policja opublikowała komunikat dotyczący zatrzymania 45-letniego „Śledzia” w sprawie klubu, który został wykorzystany jako magazyn narkotyków:

„Prokurator Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie zdecydował, że 45-letni mężczyzna o pseudonimie „Śledź” i jego 33-letni kompan odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowej, za co grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Obaj decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.”

Jak oficjalnie potwierdziła policja, funkcjonariusze, którzy obserwowali klub sportów walki w Markach, zapukali do drzwi, chwilę po tym, jak do lokalu weszło dwóch podejrzanych mężczyzn. Nie zamierzali oni jednak wpuścić mundurowych do środka.

Policjanci weszli siłą i zatrzymali dwóch podejrzanych. Jeden z nich akurat próbował wyrzucić narkotyki przez okno. Pozostałe nielegalne substancje były ukryte w pralce. Łącznie zabezpieczono 13 kg klefedronu oraz gotówkę w kwocie 19 tysięcy złotych i 2,7 tysięcy euro.

Zarówno „Śledź„, czyli „Robert RS77„, jak i drugi z zatrzymanych, usłyszeli zarzuty i zostali aresztowani na 3 miesiące. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Poniżej znajdziesz nagranie z policyjnej operacji i zatrzymania podejrzanych:

Źródło: policja.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments