Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Face-to-face “Sołi” vs “Matrix”! Ogromna różnica warunków fizycznych!

Fot. YouTube
Opublikowane 7 października 2022, 20:46
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia ważenia i losowanie par turniejowych przed galą The War 4. Zawodnicy po raz pierwszy stanęli także twarzą w twarz.

Już w jutro odbędzie się wyczekiwana gala The War. Dotychczas na poprzednich edycjach mogliśmy oglądać m.in. pojedynki grupowe, w tym starcia 3vs3, 5vs5, a także walki kobiet, superfighty oraz 8-osobowy turniej. Część zestawień powróci już podczas gali w Warszawie.

Tym razem na kibiców czeka walka 3vs3, turniej oraz starcia dodatkowe, w których “Szachta” zmierzy się z “Shargim”, natomiast “Miro” zawalczy z “Kristofem“, dojdzie także do mocnego pojedynku pomiędzy “Sołim” i “Matrixem”.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

“Sołi” twarzą w twarz z “Matrixem”

Podczas dzisiejszej ceremonii zawodnicy mieli okazję stanąć twarzą w twarz. W jednym z najbardziej wyczekiwanych zestawień dojdzie do konfrontacji pomiędzy Michałem Królikiem i Szymonem Sołtysem.

Przewaga doświadczenia będzie w tym starciu po stronie “Matrixa”. Toczył on zarówno pojedynki w kickboxingu, jak i na gołe pięści. Walczył m.in. dla federacji WOTORE i Genesis.

“Sołi” ma jednak sporą przewagę warunków fizycznych. Jest nie tylko znacznie wyższy, ma lepszy zasięg rąk, ale także waży 86 kg, czyli aż 15 kg więcej od Królika.

Różnicę warunków możecie zobaczyć na poniższym face-to-face:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments