Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) “Młode Gliwice” twarzą w twarz z “Jamnikami”! Zawalczą 3vs3 na The War 4!

Fot. YouTube
Opublikowane 7 października 2022, 20:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia ważenia i losowanie par turniejowych przed galą The War 4. Zawodnicy po raz pierwszy stanęli także twarzą w twarz.

Już w jutro odbędzie się wyczekiwana gala The War. Dotychczas na poprzednich edycjach mogliśmy oglądać m.in. pojedynki grupowe, w tym starcia 3vs3, 5vs5, a także walki kobiet, superfighty oraz 8-osobowy turniej. Część zestawień powróci już podczas gali w Warszawie.

Tym razem na kibiców czeka walka 3vs3, turniej oraz starcia dodatkowe, w których “Szachta” zmierzy się z “Shargim”, natomiast “Miro” zawalczy z “Kristofem“, dojdzie także do mocnego pojedynku pomiędzy “Sołim” i “Matrixem”.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Face-to-face przed The War 4

W pojedynku 3vs3 zobaczymy brutalną konfrontację pomiędzy “Jamnikami” i “Młodymi Gliwicami”. Dla obu ekip będzie to debiut w organizacji The War. Reprezentant drugiej z drużyn podczas dzisiejszego spotkania twarzą w twarz przyznał, że będzie to wielkie wyzwanie, gdyż rywale są znacznie bardziej doświadczeni i mają o wiele większy staż treningowy:

– Bardzo fajna formuła do sprawdzenia się, my jako młodzi wychodzimy do osób starszych, które zaczynały treningi, jak my mieliśmy po 6 lat, więc dla nas zajebiście. Możemy się pokazać i tyle. Traktujemy to jako wyzwanie.

Poniżej znajdziesz całą konferencję, zarówno media trening, jak i face-to-face przed galą The War 4:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments