Sobota, 15 Czerwca, 2024

Walka wieczoru KSW 75 ODWOŁANA! Ogromny kłopot federacji na tydzień przed galą!

Źródło: screenshot YouTube/Instagram
fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 7 października 2022, 08:23
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na tydzień przed galą KSW 75 federacja napotkała niemały problem. Z karty walk wypadł main event o pas mistrzowski wagi półciężkiej.

Informację tę przekazał chorwacki pretendent do tytułu, Ivan Erslan. Drugi zawodnik rankingu dywizji półciężkiej w pierwszej nieudanej próbie przed dwoma laty przegrał z Tomaszem Narkunem. Po tym odniósł trzy kolejne zwycięstwa przez TKO w 1. rundzie, a na tronie doszło do zmiany.

“Żyrafę” jeszcze w styczniu pokonał Ibragim Chuzigaev. Zawodnik nie może jednak wjechać do Polski, co jest wynikiem sankcji nałożonych na Rosję. Jak czytamy w ogłoszeniu zamieszczonym przez Ivana Erslana na Instagramie:

– Ku mojemu wielkiemu rozczarowaniu walka o pas 14.10. została odwołana. (…) Ibragim nie mógł przyjechać do Polski ze względu na sankcje związane z Rosją i mimo wszelkich starań organizacji nie udało się znaleźć zastępstwa. Walka została zaoferowana wszystkim zawodnikom rankingowym KSW i żaden z nich nie przyjął walki.

– W ten obóz włożyłem dużo poświęcenia, wysiłku, krwi i potu, więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Byłem psychicznie i fizycznie gotowy, aby zostać mistrzem KSW. Bóg ma inne plany, a kim ja jestem, żeby się wtrącać.

Póki co nie ma żadnej oficjalnej informacji przekazanej przez największą polską federację. Karta walk KSW 75 została skompletowana przed kilkoma dniami i prawdopodobnie jeden z pojedynków zostanie przeniesiony do main eventu pierwszej gali w Nowym Sączu.

Kursy bukmacherskie na KSW 75

Całą galę KSW 75 obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 75, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-8-1024x349.png

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO