Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Brutalny półfinał The War 4! Szmajda rozbija “Kristofa” i zawalczy o 50 tysięcy złotych!

Opublikowane 8 października 2022, 22:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Gala The War w końcu powróciła! Kibice musieli czekać blisko rok na kolejne brutalne pojedynki organizowane przez Denisa “Bad Boya” Załęckiego. Za nami pojedynek turniejowy, w którym tym razem zawodnicy walczą na nowych zasadach.

Dotychczas pojedynki były toczone na gołe pięści. Taka formuła wiąże się jednak z poważnymi kontuzjami dłoni, które często sprawiają, że zawodnicy nie są w stanie wychodzić do kolejnych pojedynków. Federacja postanowiła więc wprowadzić piąstkówki, aby kibice mogli zobaczyć wszystkie walki.

Tym razem gala The War 4 odbywa się w Warszawie, a w turnieju biorą udział sami debiutanci. Co ciekawe, ogromnych emocji nie brakowało już na ważeniu, kiedy to pomiędzy kilkoma zawodnikami doszło do spięcia. Między innymi “Sportowy Brat” chciał zaskoczyć swojego 50 kg cięższego rywala i zaatakował go podczas face-to-face.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

RELACJA

Runda 1

Szmajda atakuje kombinacjami na głowę, Kristof stara się kontrować kopnięciami. Szmajda atakuje mocno rękoma, jak nawet trafia na gardę, to jest to odczuwalne, Kristof wchodzi w wymianę i dobrze odpowiada, ale dużo celniej i mocniej bije Szmajda. Kolejne celne ataki Szmajdy, Mariańczyk zalewa się krwią!

Runda 2

Kristof od razu szuka low kicków, ale rywal dobrze odpowiada długimi ciosami. Szmajda atakuje, posyła świetną kombinację na głowę i korpus. Szmajda coraz bardziej się rozpędza, Kristof znów pada na matę! Szmajda posyła świetne, kombinowane serie i poślizgnął się na macie. Kristof przetrwał i tę rundę.

Runda 3

Kristof dużo “czaruje”, Szmajda ewidentnie próbuje kombinacji bokserskich w kontrze. Mariańczyk mocno kopie, oponent “na luzie” je przyjmuje. Atakuje Szmajda, pada Kristof, ale zaraz wstaje. Szmajda otrzymuje podbródek, ale zaraz kontruje i nokdałnuje przeciwnika!

Runda 4

Mariańczyk od razu szukał high kicka, ale Szmajda zaraz atakuje i trafia rywala. Dobrze wyczekuje ataków Kristofa Szmajda i trafia raz za razem oponenta. Kolejna kombinacja lewy-prawy sierp w wykonaniu Szmajdy, Kristof pada na matę. Jeszcze jedna kombinacja i Szmajda melduje się w finale turnieju The War 4!

Oficjalny wynik: Szmajda wygrywa przez KO w 4. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments