piątek, 2 grudnia, 2022
Strona głównaThe WarDominacja i nokaut w pierwszej rundzie! Szmajda wygrywa turniej The War 4!

Dominacja i nokaut w pierwszej rundzie! Szmajda wygrywa turniej The War 4!

Za nami finał kolejnej edycji gali The War 4. Tym razem pojedynki odbywały się na zmienionych zasadach i zawodnicy nie walczyli na gołe pięści, tylko w piąstkówkach.

Federacja Denis Załęckiego postanowiła wprowadził zmiany, aby uchronić zawodników przed kontuzjami, które w walkach na gołe pięści są wielkim problemem. Wielokrotnie zdarzało się, że fighterzy ze względu na urazy nie mogli stoczyć kolejnych walk.

Na karcie walk dzisiejszej gali znalazły się superfighty, pojedynek 3vs3, w którym ekipa „Młodych Gliwic” zmierzyła się z „Jamnikami” oraz tradycyjnie turniej pomiędzy ośmioma zawodnikami. Miniony pojedynek wyłonił kolejnego zwycięzcę, który zdobył nagrodę główną w wysokości 50 tysięcy złotych i dołączył do Pawła „Vikinga” Biegańskiego, Sergiusza Zająca oraz Krystiana Rosy.

RELACJA

Runda 1

Tomasz od razu pokazał, że chce walczyć z kontry nie ruszając na rywala, Szmajda posyła świetne kombinacje na rywala, Tomasz potrafi dużo przyjąć. Szmajda zasy[uje przeciwnika kolejnymi uderzeniami i na głowę i na korpus, ale wraca do walki. Szmajda kontynuuje natarcie i znów pada rywal. Kolejne liczenie po szarży Szmajdy i wygrywa on na sekundy przed końcem pierwszej odsłony!

Oficjalny wynik: Szmajda wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

GROMDA 11 PPV. Gdzie oglądać? Karta walk. Cena PPV GROMDA 11

0
GROMDA 11 PPV rusza już dziś, czyli w piątek 2 grudnia o godzinie 20:00! Gdzie oglądać? Transmisja na żywo odbędzie się wyłącznie w Pay-Per-View, do którego trzeba wykupić dostęp. Jak to zrobić? Jaka cena PPV? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w poniższym tekście! Karta walk GROMDA 11.