Środa, 12 Czerwca, 2024

Dominacja i nokaut w pierwszej rundzie! Szmajda wygrywa turniej The War 4!

Opublikowane 8 października 2022, 23:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami finał kolejnej edycji gali The War 4. Tym razem pojedynki odbywały się na zmienionych zasadach i zawodnicy nie walczyli na gołe pięści, tylko w piąstkówkach.

Federacja Denis Załęckiego postanowiła wprowadził zmiany, aby uchronić zawodników przed kontuzjami, które w walkach na gołe pięści są wielkim problemem. Wielokrotnie zdarzało się, że fighterzy ze względu na urazy nie mogli stoczyć kolejnych walk.

Na karcie walk dzisiejszej gali znalazły się superfighty, pojedynek 3vs3, w którym ekipa “Młodych Gliwic” zmierzyła się z “Jamnikami” oraz tradycyjnie turniej pomiędzy ośmioma zawodnikami. Miniony pojedynek wyłonił kolejnego zwycięzcę, który zdobył nagrodę główną w wysokości 50 tysięcy złotych i dołączył do Pawła “Vikinga” Biegańskiego, Sergiusza Zająca oraz Krystiana Rosy.

RELACJA

Runda 1

Tomasz od razu pokazał, że chce walczyć z kontry nie ruszając na rywala, Szmajda posyła świetne kombinacje na rywala, Tomasz potrafi dużo przyjąć. Szmajda zasy[uje przeciwnika kolejnymi uderzeniami i na głowę i na korpus, ale wraca do walki. Szmajda kontynuuje natarcie i znów pada rywal. Kolejne liczenie po szarży Szmajdy i wygrywa on na sekundy przed końcem pierwszej odsłony!

Oficjalny wynik: Szmajda wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments