Niedziela, 23 Czerwca, 2024

(VIDEO) Denis mocno o Normanie Parke: “Niech spie**ala ta chorogięwa. To jest oszust, nikt go nie lubi”

Fot. YouTube
Opublikowane 8 października 2022, 09:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą The War 4, przy okazji której wywiadu udzielił włodarz Denis Załęcki. Wypowiedział się on nie tylko na temat dzisiejszego wydarzenia.

The War powraca i tym razem odbędzie się w Warszawie. Organizacja postanowiła zmienić formułę i dołożyć małe rękawice, które będą chronić przed kontuzjami. Ponownie zobaczymy 8-osobowy turniej, superfighty oraz zawsze pojedynek grupowy 3vs3, który zawsze dostarcza wielu emocji.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Denis Załęcki mocno o Normanie Parke

W rozmowie z fansportu.pl “Bad Boy” poruszył m.in. tematy organizacyjne. Wyjaśnił, że naprawdę ciężko było znaleźć zawodników, gdyż znaleźli się tacy, którzy zaledwie kilka dni przed galą stwierdzili, że takie pojedynki nie są dla nich i zrezygnowali. Na szczęście Załęckiemu udało się znaleźć zastępstwo i wypełnić kartę walk.

Poruszony został również temat Normana Parke. Przez ostatnie miesiące wielokrotnie mówiło się o potencjalnym starciu tych zawodników, jednak skończyło się jedynie na internetowej wymianie zdań pomiędzy fighterami.

Teraz Denis zapytany o potencjalny angaż Irlandczyka w The War, przyznał że współpraca z nim na pewno nie byłaby łatwa. Już m.in. KSW czy FAME miało sporo problemów ze “Storminem”:

– Parke to jest taka ściera, tydzień przed galą zrezygnuje albo coś. Z nim to są takie problemy, że ludzie sobie nie zdają sprawy. Idiota, ten dzban jest zakontraktowany tam, a pójdzie tam, pójdzie tam, okaże się, że jest zakontraktowany w trzech miejscach. Niech spier**la. Być taką chorągiewą, taką mendą jak on… To jest oszust, nikt go nie lubi, ja też go nie lubię. Też mnie obrażał, że jestem “bad girl”. Nie ma pieniędzy, więc do mnie pije, żeby ze mną walczyć. Nie mam problemu z nim wyjść i go rozje**ać.

Całą rozmowę z Denisem Załęckim znajdziesz poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments