Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Szmajda brutalnie nokautuje w 1 rundzie! Awansuje do półfinału The War 4!

Opublikowane 8 października 2022, 21:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Gala The War w końcu powróciła! Kibice musieli czekać blisko rok na kolejne brutalne pojedynki organizowane przez Denisa “Bad Boya” Załęckiego. Za nami pojedynek turniejowy, w którym tym razem zawodnicy walczą na nowych zasadach.

Dotychczas pojedynki były toczone na gołe pięści. Taka formuła wiąże się jednak z poważnymi kontuzjami dłoni, które często sprawiają, że zawodnicy nie są w stanie wychodzić do kolejnych pojedynków. Federacja postanowiła więc wprowadzić piąstkówki, aby kibice mogli zobaczyć wszystkie walki.

Tym razem gala The War 4 odbywa się w Warszawie, a w turnieju biorą udział sami debiutanci. Co ciekawe, ogromnych emocji nie brakowało już na ważeniu, kiedy to pomiędzy kilkoma zawodnikami doszło do spięcia. Między innymi “Sportowy Brat” chciał zaskoczyć swojego 50 kg cięższego rywala i zaatakował go podczas face-to-face.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

RELACJA

Runda 1

Szajba ląduje na deskach, ale jest efekt potknięcia. Szmajda z kolei zaraz ląduje po wymianie, szybko wraca i odpowiada mocnymi ciosami, które sprowadzają oponenta do parteru. Szmajda kontynuuje atak i prawą, piekielną bombą kończy rywala!

Oficjalny wynik: Szmajda wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments