Środa, 19 Czerwca, 2024

“Ferrari” apeluje do zawodników: “Nie podoba mi się w środowisku sportowym zakłamywanie prawdy. Słuchajcie uważnie…”

Fot. YouTube
Opublikowane 10 października 2022, 15:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Amadeusz “Ferrari” Roślik zaapelował do zawodowych pięściarzy, który twierdzą, że to freak fighter jako pierwszy zaatakował Kamila Łaszczyka.

W ostatnim czasie w sieci zrobiło się głośno o konflikcie gwiazdy FAME z zawodowym pięściarzem. Wszystko zaczęło się, gdy Kamil Łaszczyk, który ma na swoim koncie 30 zawodowych zwycięstw i nigdy nie poniósł porażki, w mocnych słowach skomentował wypowiedź “Ferrariego“.

W materiale promujących High League 4 freak fighter stwierdził, że jest gwiazdą międzynarodową, a będzie międzygalaktyczną. Te słowa rozbawiły pięściarza, który w social mediach napisał – Kolejny kretyn, gwiazda międzynarodowa haha

“Ferrari” z apelem do Łaszczyka

Pomiędzy zawodnikami doszło do mocnej wymiany zdań, a swój konflikt chcą wyjaśnić w klatce. “Ferrari” w ostatnim wywiadzie dla FightSportPL wyjaśnił, że jest jednak pewien problem, a mianowicie limit wagowy, w którym mieliby zawalczyć:

– Mówił, że mogę ważyć, ile chcę. Ja stwierdziłem, że mogę zejść do 80 kg. On mówił, że mogę, ile chcę, a się okazuje, że chce limity wagowe 77 kg, a najlepiej jeszcze mniej. Fajnie jest rzucać słowa na wiatr i później się nie wywiązywać.

Amadeusz zaapelował również do zawodowych pięściarzy. Kilku z nich, w tym m.in. Artur Szpilka w wywiadach twierdzą, że to freak fighter jako pierwszy zaczepił Łaszczyka. Teraz “Ferrari” postanowił wyjaśnił, że tak naprawdę było odwrotnie:

– Nie podoba mi się w środowisku sportowym zakłamywanie prawdy. Posłuchajcie uważnie. To Kamil Łaszczyk mi naubliżał, to Kamil Łaszczyk stwierdził, że by mnie pokonał. Nie miejcie do mnie sportowcy pretensji o to, że mniejszy koleś mnie zaczepia, a ja powiedziałem: “To chodź, się sprawdzimy”. Co nie oznacza, że każdy sportowiec, który wyzwie mnie do walki, z miejsca ją dostanie.

Źródło: YouTube/FightSportPL

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO