Sobota, 15 Czerwca, 2024

Marcin Różalski nie powróci już do klatki!? Menadżer wyjaśnia: “Nie będę ogłaszał końca kariery, ale musiałoby się przytrafić coś kosmicznego”

Fot. YouTube
Opublikowane 10 października 2022, 10:06
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Menedżer Marcina Różalskiego zabrał głos w sprawie potencjalnego zakończenia kariery byłego mistrza KSW. Istnieje duża szansa, że nie zobaczymy więcej “Różala” w klatce.

Różalski to doświadczony zawodnik, który toczył swoje pojedynki na gołe pięści, w boksie, K-1 oraz w MMA. W kickboxingu wychodził na ring ponad 30 razy i ma na swoim koncie m.in. tytuły mistrza Polski, czy mistrza świata. Natomiast jeśli chodzi o MMA ma na swoim koncie 11 walk.

W klatce KSW pokonał m.in. Mariusza Pudzianowskiego, którego poddał w drugiej rundzie, czy też w 16 sekund brutalnie znokautował Fernando Rodriguesa i zdobył mistrzowski tytuł w kategorii ciężkiej. Po tamtym pojedynku w 2017 roku zwakował jednak pas, a także popadł w konflikt z szefami KSW, głównie z Martinem Lewandowskim.

Walka z Zimmermanem ostatnią w karierze Różalskiego?

Na powrót do największej polskiej federacji MMA musieliśmy czekać aż 5 lat. Dopiero w czerwcu tego roku “Różal” stoczył kolejną walkę w okrągłej klatce KSW. Był to jedyny w historii organizacji pojedynek na specjalnych zasadach.

Różalski zmierzył się z legendą kickboxingu Errolem Zimmermanen i zawalczył z nim na zasadach K-1, jednak w małych rękawicach. Niestety rywal z Holandii okazał się zbyt dużym wyzwaniem i zwyciężył w drugiej rundzie po tym, jak czwarty raz posłał na deski Różalskiego.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla InTheCage Artur Ostaszewski menedżer Różalskiego zdradził, że prawdopodobnie nie zobaczymy więcej zawodnika w akcji. Niedawno dostał ofertę powrotu do klatki, jednak ją odrzucił:

– Nie będę ogłaszał tu jakiegoś końca kariery, z resztą na razie na pewno nie zabiegamy o żadną walkę. Musiałoby się kosmicznego coś przytrafić, żebyśmy to wzięli. Ale raczej bym się na to nie nastawiał, myślę że dobrze nam się żyje też bez walk, nic na siłę, ale raczej nie sądzę. Odrzuciłem cztery dni temu ostatnią propozycję dla Marcina.

Padło również pytanie o to, czy walka na KSW 71 była ostatnią w karierze Różalskiego. W odpowiedzi Ostaszewski przyznał:

– Może tak być… 85 procent.

Źródło: YouTube/InTheCage

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO