Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Norman Parke szuka atencji? Irlandczyk zaczepia Denisa Załęckiego!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 10 października 2022, 15:04
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Mijają kolejne tygodnie, a wciąż nie wiadomo co dalej z Normanem Parke. Irlandczyk postanowił chyba wziąć sprawy w swoje ręce i… zaczepił na Instagramie Denisa Załęckiego.

Przed kilkoma miesiącami wypożyczony z Fame MMA Norman Parke pojawił się na gali Prime MMA 2, gdzie zmierzył się na zasadach pełnego MMA z Grzegorzem Szulakowskim. Irlandczyk nie dał najmniejszych szans byłemu zawodnikowi KSW, którego pokonał jednogłośną decyzją sędziów.

Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że… rywalem “Stormina” miał być Paweł Tyburski. Tak stanowił zapis w umowie zezwalającej Parke’owi na walkę w konkurencyjnej federacji. Złamanie tego, jak i kilku innych punktów doprowadziło koniec końców do rozwiązania umowy między stronami.

Irlandczyk ogłosił zakończenie swojej przygody z polskimi freak fightami, jednak długo w tym postanowieniu nie wytrzymał. Zaraz pojawiły się zaczepki do “Popka”, z którym mierzył się już na Fame MMA 13, a ostatnio Parke rzucił propozycję walki Mateuszowi “Don Diego” Kubiszynowi. Teraz przyszedł czas na kolejnego zawodnika.

Norman Parke zaczepia Denisa Załęckiego!

Tym jest Denis “Bad Boy” Załęcki. W przeszłości między zawodnikami było gorąco, a “Stormin” nazywał Torunianina “Złą dziewczynką”, szydząc z jego pseudonimu. Freak fighter w ubiegłym tygodniu był zajęty organizowaniem kolejnej gali swojej federacji The War. Przed wydarzeniem udzielił wywiadu Fansportu TV, gdzie wypowiedział się na temat ewentualnego angażu Parke’a:

Parke to jest taka ściera, tydzień przed galą zrezygnuje albo coś. Z nim to są takie problemy, że ludzie sobie nie zdają sprawy. Idiota, ten dzban jest zakontraktowany tam, a pójdzie tam, pójdzie tam, okaże się, że jest zakontraktowany w trzech miejscach. Niech spier**la. Być taką chorągiewą, taką mendą jak on… To jest oszust, nikt go nie lubi, ja też go nie lubię. Też mnie obrażał, że jestem „bad girl”. Nie ma pieniędzy, więc do mnie pije, żeby ze mną walczyć. Nie mam problemu z nim wyjść i go rozje**ać.

Niewykluczone, że ta wypowiedź dotarła do byłego zawodnika UFC, czy KSW. Norman zamieścił wczoraj na Instastories screen z ostatniej walki Denis vs. Szpilka, cytując w podpisie słowa fightera High League po porażce:

Miałem kontuzje nogi, prawie go miałem, walczyłem z 30% moich umiejętności, prawie go usadziłem widziałem to w jego oczach, moje cardio jest niewystarczajace

“Bad Boy” nie miałby zapewne problemu stoczyć walki z Parke. Irlandczyk podpisał kontrakt na kilka walk w Prime Show MMA, aczkolwiek nie można wykluczać kolejnego wypożyczenia. Po gali The War 4 chęć na stoczenie pojedynku ze “Storminem” wyraził zwycięzca jednego z superfightów, Michał Królik. W rozmowie z mediami Załęcki zmienił ton i przyznał, że byłby skłonny postarać się o angaż Parke’a dla “Matrixa”.

Jestem otwarty na taką walkę. Mogę zrobić „Matrix” vs Norman Pakre. Ale Parke to jest obsraniec, nie ma podjazdu do „Matrixa”. Stójkowo dostaje w pierwszej rundzie, a pewnie tylko w MMA będzie chciał wyjść. Jak ma chęci, to zapraszam, pieniążki na pewno dostanie, także fajną walkę możemy zrobić.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO