Sobota, 15 Czerwca, 2024

Mirosław Okniński wprost o ponownej współpracy z Pudzianowskim. “Jest zawsze oszczędny, bo jest skąpy. To złotówa!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 11 października 2022, 14:45
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

O ile wiadomo, że Mariusza Pudzianowskiego do walki z Mamedem Khalidovem nie będą przygotowywali Arbi Shamaev i Anzor Azhiev, o tyle nie ma informacji, kto weźmie “Pudziana” pod swoje skrzydła. Na temat ewentualnego ponownego zawodnika KSW angażu zapytany został Mirosław Okniński.

Pudzianowski ma twardy orzech do zgryzienia przed zbliżającą się hitową walką na XTB KSW 77. Były strongman zmierzy się w Arenie Gliwice z Mamedem Khalidovem, co niewątpliwie będzie jednym z największych pojedynków w historii federacji.

Szybko pojawiły się jednak problemy. W narożniku Mariusza Pudzianowskiego od dawna pojawiali się jego trenerzy – Anzhor Azhiev i Arbi Shamaev. Obaj są jednak blisko związani z Khalidovem i Shamev potwierdził, że tym razem ich zabraknie. Nie mają zamiaru przykładać ręki w jakikolwiek sposób do pokonania Mameda.

Póki co nie wiadomo, kto przejmie tę rolę. W najnowszym wywiadzie na kanale KOstyra SE pojawił się dawny szkoleniowiec Pudzianowskiego, Mirosław Okniński i nie mogło zabraknąć pytania o zainteresowanie ponowną współpracą z byłym strongmanem.

Ja powiem tak. I Mamed, i Pudzian, to są już zawodnicy u schyłku kariery. Ja myślę, że ja mogę pomóc ludziom takim jak Szymon Kołecki, osobom bardzo myślącym, układającym taktykę, szczegóły. Tutaj jest tak, że… jeśli chodzi o Mameda, to on ma ten błysk i działa, co widzi to robi. On nie działa według planu, który ustalają trenerzy. “Pudzian” znowu jest taki, że niby trenerzy ustalają plan, a on i tak ma swój plan, więc ja nie wiem czy bym się podpisał…

Okniński nie ukrywa, że potężna suma pieniędzy na pewno by go mogła przekonać. Wie jednak, że zawodnik KSW nie zdecyduje się na taki ruch.

Wiadomo jakby Mariusz położył dużą walizkę, ale Mariusz jest zawsze oszczędny, bo jest skąpy. Jak ja mówię bierz trenera od boksu 50 złotych za godzinę, a Mariusz mówi ”Nie, nie. Mam tu trenera za 35 złotych”. Także nie chciałbym już pracować z Mariuszem, bo to się nie opłaca.

Nie opłaca się finansowo zupełnie, więc ja nie będę dokładał… Całe życie dokładałem do interesu i nie byłem ekonomistą takim, bo robiłem sport. Budowałem ten sport, cały czas robiłem gale, budowałem młodych zawodników. Nigdy nie patrzyłem tak na te dolary i później tych dolarów brakowało zawsze. A teraz myślę bardziej, bo mam starsze dzieci, już nie mówię o sobie. Mariusz po prostu jest złotówa i to wszystko. Nie chciałbym z nim pracować.

Mirosław Okniński był pierwszym trenerem Mariusz Pudzianowskiego. Ich współpraca nie trwała zbyt długo – panowie w burzliwych relacjach rozeszli się po pierwszej zawodowej porażce “Pudziana” z byłym mistrzem UFC, Timem Sylvią.

Obstaw walkę Khalidov vs. Pudzianowski w Fortunie

Wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO