Wtorek, 16 Lipca, 2024

Trener Pudzianowskiego zabrał głos! Co dalej z ich współpracą? “Mam żal. Pewien rozdział się zamyka. Mógłby wygrać pas, teraz już go nie wygra”

Fot. YouTube
Opublikowane 11 października 2022, 10:47
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Trener Mariusza Pudzianowskiego udzielił pierwszego wywiadu po ogłoszeniu walki z Mamedem Khalidovem. Decyzja o przyjęciu pojedynku może być sporym problemem dla byłego strongmana.

Arbi Shamaev i Anzor Azhiev od początku byli przeciwni walce “Pudzilli” z byłym mistrzem KSW. Wielokrotnie w wywiadach wyjaśniali, że Mamed jest dla nich jak starszy brat i bardzo pomógł im na początku ich kariery, dlatego nie zamierzają teraz walczyć przeciwko niemu.

Oświadczyli, że jeśli dojdzie do walki, to nie pojawią się w narożniku Pudzianowskiego. Mimo to były strongman przyjął ofertę. Co ciekawe, Shamaev zdradził, że już przy okazji gali KSW 40 w 2017 roku wyjaśnił Mariuszowi i jego menadżerowi, że gdyby w przyszłości padła oferta takiej walki, to na pewno się na nią nie zgodzi

Trener Pudzianowskiego zabrał głos

W ostatnim wywiadzie dla Kanału Sportowego Shamaev wyjaśnił, że nie będzie dłużej współpracować z Pudzianowskim, jednak ten nadal może trenować w WCA:

– Po prostu ja nie będę już jego trenerem. Pewny rozdział się zamyka. Nie mam żadnego problemu z Mariuszem. Ja to traktuję jak biznes, z pewnymi rzeczami się nie zgadzam, ale jeżeli chodzi o to, że może przychodzić na grupę, trenować, nie widzę problemu.

Trener jest przekonany, że Pudzianowski miał realną szansę na zdobycie pasa, gdyby tylko zamiast walki z Mamedem zdecydował się na pojedynek z Philem De Friesem.

– Moja rola zamyka się w momencie, kiedy ja rozstaję się z Mariuszem. (…) Mam żal, zdecydowanie tak. Absolutnie nie rozumiem jego podejścia, jeżeli by mnie posłuchał, odebrałby de Friesowi pas mistrzowski, wybrał inną drogę. Teraz go nie odbierze.

Na koniec przyznał że, nawet jeśli kiedyś będą kontynuować współpracę, to na pewno nie będzie ona wyglądała jak do momentu przyjęcia walki z Khalidovem:

– Nie mówię, że sto procent zamknął się temat, ale na pewno nie będzie to ta sama współpraca, która była do dzisiejszego dnia, będzie to stricte biznesowo, ale myślę, że nie wrócimy. Tyle.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wyczekiwana walkę, jak i wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO