Środa, 12 Czerwca, 2024

Omielańczuk o starciu Najman vs Jóźwiak! Jest gotowy zawalczyć z nimi 2vs1! “Najman przyzwyczaił ludzi do przegrywania”

Fot. YouTube
Opublikowane 12 października 2022, 12:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już 21 października odbędzie się 6 edycja gali WOTORE. Ponownie zobaczymy 8-osobowy turniej na gołe pięści oraz emocjonujące superfighty. Między innymi na kibiców czeka wielki rewanż pomiędzy Denisem Labrygą i Piotrem Więcławskim.

Ponadto na kibiców czeka finał poprzedniego turnieju, w którym dojdzie do walki pomiędzy Bartoszem „Ufolem” KwiatkowskimRaulem Joshuą Stirem. Tym razem na gali WOTORE zobaczymy również wyczekiwany freak fight, w którym Marcin Najman zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Omielańczuk o walce Najman vs Jóźwiak

Do sieci trafił materiał promujący galę WOTORE 6, w którym udział wziął zawodnik KSW Daniel Omielańczuk. W rozmowie z szefem federacji zapytany został o to, co myśli na temat walki “El Testosterona” z prezesem FEN, którzy zmierzą się w formule MMA, ale bez rękawic, w samych owijkach.

Omielańczuk przyznał, że najciekawszym w tym starciu będzie to, co zaprezentuje debiutujący Jóźwiak, gdyż Najman przyzwyczaił kibiców do przegrywania i wiemy, czego można się po nim spodziewać:

– Marcina znamy wszyscy, co on prezentuje w klatce/ringu, nieważne. Zobaczymy, co zaprezentuje Jóźwiak. Uważam, że Marcin nie ma żadnej presji. On przyzwyczaił ludzi do przegrywania. Ludzie chcą go oglądać, bo nie ważne, jak przegra, ale wiedzą, że przegra.

Padło również pytanie o potencjalną walkę 2vs1 przeciwko Najmanowi i Jóźwiakowi. Zawodnik KSW przyznał, że jest jak najbardziej otwarty na takie starcie i może siadać do rozmów:

– Tak, płacisz i jesteśmy. Znaczy ja jestem, nie wiem, jak oni. Ja jestem, ja jestem, usiądźmy.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments