Sobota, 15 Czerwca, 2024

Zawodnicy typują walkę legend KSW! Szpilka, Mańkowski, Ziółkowski i inni zabrali głos

Fot. YouTube
Opublikowane 12 października 2022, 10:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kolejni zawodnicy zabrali głos w sprawie walki legend. Co ciekawe, tym razem wszystkim znacznie trudniej jest im wskazać faworyta, niż w ostatnim takim pojedynku, do którego doszło na gali KSW 70.

W main evencie grudniowego wydarzenia KSW 77 Mariusz Pudzianowski stanie do walki z Mamedem Khalidovem. Dla byłego strongmana jest to już druga walka legend, gdyż w maju zmierzył się z Michałem Materlą. Wtedy znaczna większość skazywała go na porażkę.

Przed KSW 70 środowisko sportowe zapewniało, że przewaga warunków fizycznych nie będzie miała tutaj takiego znaczenia i Materla rozprawi się z większym rywalem. Pudzianowski jednak udowodnił wszystkim, że się mylili i znokautował “Cipao” w niecałe dwie minuty.

Zawodnicy typują walkę Pudzianowski vs Mamed

Tym razem wszyscy, mając w głowie ostatni nokaut, typują nadchodzący pojedynek znacznie mniej pewnie, niż przed KSW 70. Na ten moment Tomasz Sarara jako jedyny wskazał dużego faworyta, którym jego zdaniem jest Mamed Khalidov.

Andrzej Kostyra przedstawił na swoim kanale zestawienie kilku typów od zawodników oraz osób ze środowiska sportów walki. Znaczna większość przyznaje, że jest to starcie trudne do wytypowania, ale jako niewielkiego faworyta wskazali Khalidov.

Nie wiem, po prostu nie wiem, rzadko mi się to zdarza. Teoretycznie lekkim faworytem może być Mamed, który nie może stać i czekać na cios. Pudzianowski może go jednak rozbić lowkickami – przyznał Mateusz Borek.

Następnie Artur Szpilka tak wytypował walkę – Faworytem jest Mamed, ale nie zdziwiłbym się, gdy było inaczej. Pudzianowski ma czym przyłożyć, jednak 60 do 40 dla Mameda.

Głos zabrał również Borys Mańkowski Nie mam faworyta, ale jeśli muszę stawiać, to na Mameda, bo jego styl walki może nie pasować Pudzianowi. Jeśli będzie lotny, ruchliwy, to wygra.

Podobnie typują także Robert Złotkowski, Andrzej Janisz, Marian Ziółkowski czy Damian Janikowski, który widzą w Mamedzie niewielkiego faworyta. Inaczej wypowiedział się Szymon Kołecki, który nie był w stanie wskazać żadnego z zawodników.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wyczekiwana walkę, jak i wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO