Środa, 19 Czerwca, 2024

Bukmacherzy skazywali go na porażkę! Nokautuje w 1 rundzie i debiutuje w KSW!

Opublikowane 14 października 2022, 21:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W okrągłej klatce KSW spotkało się dwóch zawodników, którzy prawie zawsze kończyli pojedynki przed czasem, czyli Adam Tomasik i Mădălin Pîrvulescu.

Adam Tomasik ma za sobą siedem zawodowych pojedynków, z których tylko jeden rozstrzygnął się na kartach sędziowskich. Zawodnik z Krosna dwa razy nokautował, a trzy razy poddawał swoich rywali. Sam natomiast tylko raz w karierze musiał przełknąć gorycz porażki.

Tomasik ostatni raz walczył podczas gali KSW 68 i zmierzył się w klatce z Marcinem Trzcińskim. Panowie dali mocny pojedynek, który ostatecznie zakończył się na kartach sędziowskich zwycięstwem Adama. Dla Tomasika była to pierwsza wygrana na punkty w karierze i jednocześnie odbicie się po porażce, którą zanotował w starciu z Oumarem Sy na gali KSW 64.

Mădălin Pîrvulescu ostatni raz walczył w czerwcu tego roku i dopisał do swojego rekordu zwycięstwo przez nokaut w pierwszej rundzie. Była to dla niego czwarta wygrana zdobyta w ten właśnie sposób. Mădălin lubi dawać twarde bezpardonowe boje, w których od początku idzie na mocne wymiany z rywalami szukając skończenia przed czasem. Zawodnik z Rumunii nie kryje, że stawia w boju na swoją nokautującą siłę ciosu i twardą psychikę, która pozwala mu na toczenie klatkowych wojen.

RELACJA

Runda 1

Pîrvulescu zaczął od low kicka, a zaraz szybko skrócił dystans. Tomasik lekko się podpalił, przyjął mocny sierp, ale wycofał się. Pîrvulescu dobrze trafia lewym cepem, Tomasik przez przypadek wsadził mu palec w oko. Rumun wraca do walki, a tak Polak wita go mocnymi low kickami. Przyjmuje jednak nawałnicę ciosów Pîrvulescu, pada po jednym z nich i Mădălin Pîrvulescu wygrywa przez TKO!

Oficjalny wynik: Mădălin Pîrvulescu wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO