Sobota, 15 Czerwca, 2024

Wygrał turniej The War i stoczył krwawą wojnę w Prime! Teraz zawalczy na WOTORE 6!

Opublikowane 15 października 2022, 11:30
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kolejna edycja WOTORE zbliża się wielkimi krokami. Federacja walk na gołe pięści wciąż ogłasza kolejne niespodzianki i nowych zawodników.

Brutalne i krwawe pojedynki organizowane przez WOTORE zawsze dostarczają ogromnych emocji. Tradycyjnie na każdej edycji odbywa się turniej na gołe pięści, a dotychczasowy zwycięzcy to Marek Samociuk, Michał Pasternak, Piotr Więcławski oraz Jakub Ozga.

Ponadto Pasternak jest mistrzem federacji, a swój tytuł wywalczył w starciu z Samociukiem, a następnie obronił go w walce z gwiazdą organizacji KOTS Simonem Henriksenem.

Gala WOTORE powraca już 21 października! Ponownie zobaczymy turniej oraz elektryzujące superfighty. Co ciekawe, na kibiców czeka również walka freakowa pomiędzy Marcinem Najmanem i Pawłem Jóźwiakiem.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Sergiusz Zając zawalczy w turnieju na gołe pięści!

Mistrz federacji The War i srebrny medalista mistrzostw Europy Combat Sambo zawalczy w turnieju WOTORE 6 Wielki Rewanż już 21 października w Konstancinie-Jeziornie koło Warszawy.

Sergiusz Zając jest zawodnikiem Spartakusa Rzeszów. Trenuje od 2014 roku. Jego rekord w walkach na gołe pięści wynosi 5-1. Walczył na galach Babilon MMA i PRIME MMA – obie walki wygrał. Jego celem jest zdobycie głównej nagrody w turnieju WOTORE 6!

W walce wieczoru WOTORE 6 Wielki Rewanż zobaczymy starcie Denisa Labrygi z Piotrem Więcławskim. Będzie to ponowna walka tych  zawodników, po rewelacyjnym pojedynku na gali WOTORE 4.

Podczas WOTORE 6 Wielki Rewanż odbędzie się również pojedynek Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem.
Zapowiedź walki:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments