Środa, 12 Czerwca, 2024

“Don Kasjo” kłamał w sprawie walki na Narodowym? “Boxdel” komentuje! “Co ten idi**a pie***li? My już wiedzieliśmy dawno, że nie ma…”

Fot. YouTube
Opublikowane 19 października 2022, 08:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Włodarz FAME w ostatnim wywiadzie odniósł się do zarzutów Kasjusza Życińskiego. Zawodnik Prime twierdził, że oferowano mu powrót do największej polskiej freakowej federacji.

“Don Kasjo” nie rozstał się z FAME w dobrych relacjach. Po tym, jak niespodziewanie dołączył do nowej federacji, wcześniej nikogo nie informując, doszło do konfliktu. FAME m.in. pozwało freak fightera na łączną kwotę około 2 mln złotych za złamanie zapisów kontraktu.

Niedawno FAME i High League połączyło siły w wojnie federacji i wydało oświadczenie, zgodnie z którym każdy zawodnik, który złamie zasady konkurencji i mimo obowiązujących kontraktów zawalczy w Prime Show MMA, zostanie dożywotnio zbanowany przez wspomniane organizacje. Jak wyjaśnili włodarze, “Don Kasjo” ma proponować umowy i pomoc prawną freak fighterom, którzy mają cały czas podpisane umowy.

“Boxdel” odpowiada Kasjuszowi Życińskiemu

W jednym z ostatnich wywiadów Życiński stwierdził, że w toczącej się sprawie sąd miał zaproponować obu stronom mediacje, na które przystał zarówno freak fighter, jak i federacja. “Don Kasjo” zdradził, że FAME zaproponowało rozwiązanie konfliktu, zgodnie z którym miałby zawalczyć w main evencie gali, która w 2023 roku odbędzie się na PGE Narodowym.

Życiński nazwał włodarzy “hipokrytami” i oświadczył, że nie ma szansy na taką współpracę. Piłeczkę odbił “Boxdel”, który w wywiadzie dla fansportu.pl przyznał:

– Stadion Narodowy? To jest też mega farmazon i też na to odpowiadam. My już wiedzieliśmy dawno, że nie ma terminów na 2k23, więc co ten debil pierdoli, że my mu w ogóle zaproponowaliśmy walkę na Narodowym? To jest idiota. Idiota, farmazon, “Don Kondom” i frajer.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO